Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni ilyen tipusú...

Hol tudok venni ilyen tipusú férfi nadrágot? Van valami neve ennek a fazonnak?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenhol kerestem már hasonlót, de sehol nem talàltam.


Fontos, hogy ne farmer anyagból legyen, és végig slim fit legyen, térdtől lefele is.


A zarában volt hasonló, de nagyon csúnya fazon, voltam rengeteg boltban, még a legdrágább peek&c-ben és a van graafban is, megnéztem a 30-60ezer ft-os márkákat, de ott sem volt ilyen, ennyire slim fit sehol nem volt.


Nem szeretek drága márkákra költeni, a lényeg, hogy olcsóbb legyen, és kényelmes, jó fazon.


Ezen az oldalon rengeteg dolog van, ami tetszik, de itt is 23-30 ezer ft egy ilyen nadrág, és felpróbálni sem tudom sajnos.

Hol kaphatnék hasonlót?


2023. máj. 21. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem rendeled meg erről az oldalról akkor, ha pont ilyet akarsz?

Azt írja, 2-3 nap alatt kiszállítják az EU területén.

2023. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom felpróbálni, és félek, hogy rossz a szabása vagy az anyaga. Illetve ez is drága szerintem.
2023. máj. 21. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapinaci.
2023. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!