Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden hogy tudom megváltozt...

Vinteden hogy tudom megváltoztatni, hogy melyik szomagküldő szolgáltatással rendelem a csomagomat?

Figyelt kérdés
Ugye regisztrációkor megadtam a packetát és azóta nem tudom azt kivenni a profilomból.Már mindent összenyomkodtam rajta, de sehol nem találom ezt hol lehet megváltoztatni, pedíg az egyik eladó azt mondta, hogy neki a packeta autómata nagyon messze van és jobb lenne foxposttal tudná küldeni.Megpróbáltam úgy,hogy lemondtam a rendelést és újra megvenni, de amint rákattintok arra, hogy átvételi pontra kérem lezárja a vásárlást és autómatikusan azt írja ki neki, hogy packetával kertem.Ezt tudja valaki hol lehet átállítani?

2023. máj. 21. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Profil -> Beállítások -> Szállítás részen a Foxpost be van pipálva?
2023. máj. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!