Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni a képen...

Hol lehet venni a képen látható ruhát, azzal a különbséggel, hogy zártabb felül, tehát nem nyitott a mellrész? Úgy is kérdezhetném: létezik ilyen ruci? A mintának nem kell egyeznie. Az anyag ez a fürdőruha-szerű, amit szeretnék.

Figyelt kérdés

[link]


Külföldi oldalak is érdekelnek, ami nem kamu oldal.


2023. máj. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló, de mellrésznél merészebb.


[link]

2023. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont olyan rucit keresek, ahol nem pakolom ki a melleket, kicsit sem. Az általad küldött sajnos pontosan az, amit én elsőként felraktam, amit kerülni szeretnék.


[link]


Ez az álom minden szempontból. A minta, a szabás, a felsőrész. Egyszerre mutatós, nagyon sexy, de anélkül, hogy kiveri a mell a szemet. Sajnos ez a ruha már kifutott darab :( Ezért keresek hasonlót, de egyszerűen azt látom, nekem nem terveztek ruhát :(

2023. máj. 22. 15:55
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy imádom azt az oldalt, ahonnan küldted azt a ruhát. Körülnézek. Bízom benne valós oldal, valós termékekkel, mert kétszer megütöttem a bokám már. Egyszer aliexpresszen, mássszor egy sima webshopon (annak látszó oldalon).

A lényeg a ruha viszont, ami nagyon nőies, mégsem közönséges, nem pakolja ki a mellet.

2023. máj. 22. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A Cream turiban, Hádában sok ilyesmi van és sok még címkés darab, vagy alig hordott.
2023. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!