Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a melltartó nélküli lét?

Figyelt kérdés

Miért járnak így az emberek? Ez most divat? Vagy így csábítják a másik nemet?

Mert szerintem borzalmas undorító. Ma is szemtanúja voltam ahogy a csaj lehajolt trikóban azt kiesett a melle a ruhából. Mindenhol hegyesedő bimbók, átlátszó felsők stb stb. Miért kell ez?

Tudom, nem mással foglalkozzak, de ezek az emberek ezt szépnek érzik? Mert nem hiszem, hogy egy sima top annyira kényelmetlen lenne...

19l


2023. máj. 23. 20:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi undorító nincs benne.
2023. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Ha valamit kényelmesnek talál az ember és sokáig csinálja, egy idő után elhagyja a szégyen.

Az undorítót kicsit túlzásnak találom, hiszen eleve azért hordják a nők a melltartót, hogy támogassák a plusz súlyt. Akinek nincs rá szüksége az, gyakorlatilag feleslegesen hordja.

Ennek ellenére tényleg kicsit ízléstelennek tűnik.

2023. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
39 vagyok,nemigen hordtam életemben,csak,ha muszáj.Utálom a melltartót,és akinek jó melle van,annak szép anélkül is.Akinek meg már nem,az jól érzi magát.
2023. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Metionin ***** válasza:
95%
Nekik valószínűleg nem undorító. Van az a mell/ruha, ami "megkívánja" a fehérneműt pl. ha átlátszik de a tulajnak magánügye, hogy hord-e. Én pl. nem nagyon hordok, kosarasom nincs is de minimális mellem van, amit a kutya sem figyel.
2023. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

A melltartó rohadt kényelmetlen és egyre kevesebb nő hajlandó szenvedni vele. A sima top pont semmire nem jó, ha nincs szivacs akkor ugyanúgy átlátszik, de legalább annak is lehet szenvedni a pántjával.

Lehet meglepő, de sok embernek nem az a legfontosabb az életében hogy szép vagy csábító legyen. Most én kénytelen vagyok melltartót hordani mert szoptatok, de már tököm kivan az egésszel. Pedig merevítő nélküli kis semmiségeket vettem, de mindegyikkel van valami baj. Amit most hordok az folyton kikapcsolódik. A kapcsa nem jó valahogy, sokszor beleakad a pólómba is, rohadtul örülök neki. Van még kettő, ebből az egyikből valahogy kiesnek a melleim pedig elvileg jó méret, mégis folyton azt veszem észre, hogy kikandikál felül a mellbimbóm belőle, vagyis pont csak a fő funkicióját nem látja el. A harmadiknak meg nyom az alja. És ezek drága Sloggi meg Tezenises darabok, direkt aszerint válogatva, hogy mik tűntek kényelmesnek. Hát nem jött be.

Nem értem mi undorító van a mellbimbókban. Mindenkinek van. Semmi szexuális vagy csábító nincs benne számomra.

2023. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ma abban a Deichmannban lettél volna, amelyikben én próbáltam cipőket a széken ülve előre hajolva melltartóban, akkor ugyanúgy fintoroghattál volna, mert kb a nyakamig feltolódtak a sajnos nagy melleim.


A férfiak mellbimbója is átüt mindenen, sőt én ma Pesten két pasit is láttam mindenfajta felső nélkül. Ők nem zavarnak? Őket csábítónak találod?

2023. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%

Amíg pasik a fél nyarat félmeztelenül flangálva töltik, addig szerintem nem a póló melltartó nélkül a probléma.

Némelyiknek kb 95 Ds mellei vannak mellé, és olyan mellszőre mint a mangalicának, aztán a kutyát nem érdekli.


Az emberi felsőtest tök feleslegesen van tabusítva nőkön, amikor annyival nincs más nagy különbség a nemek között. Van egy csomó nő, aki laposabb mint az átlag pasi, és van olyan pasi aki bögyösebb mint sok nő.



Ezen kívül a női mell funkciója a gyerekek etetése, teljesen normálisnak kellene lennie, hogy a csecsemőt is lehessen etetni bárhol, ahol te is ehetsz.

Ez nem a kefélésről szól, csak a perverz állatok erőltették addig, amíg tabu lett.

Az arab államokban a nők haját is ennyire szexualizálják, meg tabuvá tették, pedig annak se sok köze van a dugáshoz.



A hiszti itt nem a külalakról szól, ez egy morális műhiszti, hogy a nép kordában tartsa önmagát ilyen hülyeségeket kergetve.

2023. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom, hogy van, amikor undorító (mondjuk inkább úgy, NAGYON előnytelen) valaki melltartó nélkül, az adott ruhában, de én azért ritkán látok ennyire szélsőséges esetet.


Én szerencsés vagyok, viszonylag kicsi, gömbölyű melleim vannak, még nem szoptattam, és bár már picit kezdenek megereszkedni, úgyhogy én ritkán hordok melltartót. Leginkább ha valami nagyon tapadós felső van rajtam vagy áttetsző vagy olyan szabású (pl. széles nyakkivágás, amibe belátni, ha lehajolok), ami nagoyn megkívánja a melltartót, de ilyeneket meg ritkán hordok. Azt meg pont leszarom, hogy valakit zavar a mellbimbó látványa (mármint nem úgy, hogy átlátszó a felső, hanem amikor hegyes, és látszik a formája).

2023. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Hordjak melltartót, mert ne legyen kint, ne lógjon. Van kényelmes merevítőszivacs nélküli melltartóm, amiben totál átüt a mellbimbóm, pláne most a légkondik miatt. Szóval nem csak azt mondja meg nekem valaki, hogy hordjak melltartót, de hordjak szivacsosat. Paradox módon minél merevebb anyagból van a melltartó, annál jobban nyomja felfele a mellett.


Választhatsz, hogy mi zavar jobban, a kieső mell vagy a mellbimbó. Vagy 19 éves magzatként befejezhetnéd a boomerkedést, és törődhetnél a saját melleiddel.

2023. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%
maga a melltartó az undorító.
2023. máj. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!