Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni slip fazonú...

Csupasz makk kérdése:

Hol lehet kapni slip fazonú biciklis férfi shortot?

Figyelt kérdés
Évek óta keresek, de eddig sem kerékpáros szaküzletben meg second hand boltban, sem pedig az interneten nem találtam még hasonlót mint az alábbi linken: [link] Hûvösebb idõben alsógatyaként tudnám használni, míg nyáron 30 fokban, vagy a felett meg minden nélkül úgy, ahogy ez a srác van a képen. Elõnye, hogy a fenéknél bélelt, ugyanakkor teljes mozgásszabadságot biztosít és nem izzad bele az ember, mivel a teljes combot szabadon hagyja.

2023. máj. 26. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
2023. máj. 26. 16:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen miért nem jó?


[link]

2023. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel a kerékpáros nadrágok 100 % poliészterbõl készülnek amibe belefülled és beleizzad az ember, ezért szeretnék slip formátumút, azaz olyan shortot ami olyan rövid, hogy nincs szára. Ez egyébként kényelmesebb is, mert nagyobb mozgásteret biztosít. Fürdõruhából is csak olyan slipet hordok, ami csak a legszükségesebbet fedi.
2023. máj. 26. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a képen a fickón az nem kerékpáros nadrág. Rajta is van a pólóján, hogy "triathlon". Nem öltöznek át a számok között.
2023. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a srácon egy fürdőgatya van
2023. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem is fürdőgatya a fent említett okokból. Kérdező, ha annyira szeretnél, tekerj fürdőgatyában és meg van oldva!

Amúgy én rendes száras biciklis rövidben nyomom. Nagyon rugalmas az anyaga, a legkisebb mértékben sem korlátoz a mozgásban és befülledni sem szokott. Ha valami jobb minőségűt veszel, ne úgy képzeld el, mintha be lennél zsugorfóliázva! Poliészter, de légáteresztő.

2023. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!