Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A shein-ről szeretnék rendelni...

A shein-ről szeretnék rendelni. Van olyan ruha, amit a shein store-ból küld és van olyan, amit a Simple hat General Store-ból. Ez mit jelent? Van bármi jelentősége? Arra külön kell fizetni szállítást? Vagy külön csomagban jön? Köszönöm.

Figyelt kérdés
A shein-ről szeretnék rendelni. Van olyan ruha, amit a sherin store-ból küld és van olyan, amit a Simple hat General Store-ból. Ez mit jelent? Van bármi jelentősége? Több lesz a szállítási díj, mármint arra külön kell fizetni szállítást? Vagy külön csomagban jön?

2023. máj. 26. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Igazából én sem tudom mit jelent, de nem kell plusz pénzt fizetni a szállításért és ugyanabban a csomagban érkezik meg, mint a sima Sheines.
2023. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. jún. 1. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Aliexpressen is így működik, a Shein is már feltünteti a boltok nevét.

Ez is egy piactér, de mégis összefogja a Shein. Ez azt jelenti, hogy több különböző eladó tud ott hirdetni, ezért van az, hogy egy terméket többször is megtalálsz, különböző árakon.

Én amúgy minden azt csinálom, hogy ami megtetszik böngészés közben, arra külön rákeresek, és a legtöbbször megtalálom olcsóbban.

Szóval a különböző eladóktól válogatsz, de összegyűjtik, és egy csomagban küldik el.

2023. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!