Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 100 százalék poliészter...

100 százalék poliészter pólóval kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen pólót venni. Eddig pamut pólókat hordtam, csak az a bajom velük hogy a nyakánál egy idő után gyűrődés és hullámosodás alakul ki, meg bolyhosodik, színe fakul.

2023. máj. 30. 06:53
 1/5 anonim válasza:
90%

Szerintem jobb megoldás a 100% poliészter ruhánál a kevert poliészter-pamut...

Egyébkènt mindkét anyagnak van előnye, de hátrányai is...

2023. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
A 100% poliészter meg olyan, mint egy nejlonzacskó. Nyáron meleg, télen hideg, és beleizzadsz.
2023. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én beleizzadok a műanyagba, és akárhogy mosakodom, akármilyen dezodort használok, undorítóan büdös leszek tőle. Így semmilyen műanyag ruhát nem hordok.
2023. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Poliészter nadrágban nagyon jó, felső ruházatban pedig csak akkor, ha szellőzik.
2023. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportoláshoz jó, mert nem szívja magába az izzadtságot és gyorsan megszárad. Utcára inkább ne, mert nem szellőzik, belebüdösödsz.
2023. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!