Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a turkálóban vett használt...

Ha a turkálóban vett használt ruha zsebében pénzt találok, azzal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha nem adom vissza a boltnak, ahol vásároltam, az lopásnak minősül?
2023. máj. 30. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan? Szólj nekem, majd én elintézem.
2023. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 B2man ***** válasza:
74%
Ha otthon találtad meg, olyan mint az utcán talált pénz! A tied...
2023. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez azt jelenti, hogy a ruhát nem tisztították vagy mosták ki. Főleg, ha papírpénzt találtál.
2023. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
82%

3. A turis ruhát gázzal fertőtlenítik, nem mossák. A pénznek vagy akárminek semmi baja nem lesz benne.

És naná hogy megtartanám, miért ne.

2023. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ezt nem tudtam, kösz. (#3 vagyok).
2023. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
0%

hogy te milyen rendes vagy kérdező!

egyébként én nem hinném hogy nem fertőtlenítették ( azt szokták és nem mosni ) valaki kikészítette a pénzt azt benne hagyta, mert nem azt választotta...

hát én azt tenném hogy vissza mennék és jelezném hogy pénz volt benne, de eszem ágába nem lenni pontosan megmondani hogy milyen címletű és menyi pénz volt. megmondanám az eladónak hogyha valaki keresi és konkrétan megmondja mennyi volt benne milyen címletekben, na annak visszaadnám. mert akkor tuti az övé.

2023. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"és konkrétan megmondja mennyi volt benne milyen címletekben"

Te mindig pontosan fillérre tudod, hogy a pénztárcádban pontosan mennyi és milyen címletű pénz van? Mert nekem sokszor fogalmam sincs. Beugrok egy boltba, valamit veszek, nem vezetek fejben leltárt, hogy pontosan mennyi maradt és milyen címletekben. Nem ám, hogy egy kidobásra szánt és ezért valószínűleg rég nem használt ruha zsebén ottfelejtett pénzt tudjam pontosan! Úgyhogy, ezt te sem gondolhattad komolyan.

2023. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:
ha egy boltba bemegyek és a pénz már nem a tárcámban van, mert vagy visszajáró volt, és nem tettem el, vagy előtte kikészítettem hogy valamit veszek, akkor igen, akkor pontosan tudom. oké, én nő vagyok, szerintem te pasi. de te onnan indulsz ki hogy a nadrág a tiéd volt, te hagytad benne, én meg onnan, hogy egy vásárló hagyta benne.
2023. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!