Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai öltözék inspiráció?...

Irodai öltözék inspiráció? (Nőnek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tőletek irodai stílusinspirációt gyűjteni, hogy ötleteket kapjak, milyen szettekben járjak irodába.


Kétlek, írjatok le szerintetek megfelelő, csini szetteket, a legjobb képes illusztrációval lenne.


Semmilyen dress code nincs az irodában egyébként.


Köszi!


24/L



2023. máj. 31. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De jó kérdés, ez engem is érdekel :). Fizikai munkás életből váltok irodára és nőként fogalmam sincs, miben jó járni. Az acélbetétes bakancsot és szerelőgatyát fel kellene cserélnem csinos cipőkre meg kosztümökre, de fogalmam sincs, hogyan kezdjek hozzá. Bocsánat, hogy offoltam, szívesen fogadom én is a válaszokat.
2023. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ami ízléses es neked kényelmes.
2023. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól, hogy alapból milyen az irodai társaság szerintem, meg a ti személyiségetek, esetleg az elvárások.


Pl. nálunk a legtöbben nem öltöznek elegánsan.


Én személy szerint szeretek kiöltözni, úgyhogy mindig igyekszem, nekem pl. nincs a ruhatáramban farmer, helyette egyenes szárú nadrágok vannak, amiket én nagyon szeretek, illetve hosszú elegánsabb fazonú szoknyák, ruhák.


Ingem rengeteg van, úgyszintén blézer, illetve ing fölé vehető kötött pulcsik, mellények, amik szerintem nagyon jók tudnak lenni.


Ékszerek, órák is mindennapi viselet nálam.


Sok táskám van, ami szerintem még nagyon tud dobni a történeten, plusz majdnem mindegyikhez van hozzáillő cipőm.


Viszont ez jó pár évembe telt mire ennyire össze állt :D

2023. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Normális kérdést tettem, fel, normálisan válaszoljatok, kérlek.
2023. máj. 31. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól, hogy nálatok hogy öltözködnek a többiek. Klasszikus irodista stílus vagy teljesen hétköznapi.


Egyébként a ruhaboltoknak többnyire van business look vonala. Azok pl jók lehetnek.


Ha a 0-ról kell felepiteni egy munkahelyi ruhatárat, akkor javaslom a kapszula gardróbnak nézz utána. Illetve a színtípust is jó lenne behatárolni, mert úgy könnyebben fogsz színben hozzád illő darabokat venned.

2023. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ingek, egyszínű garbók, elegánsabb pólók, és nadrágok jók lehetnek. Hidegebb időben blézer vagy kötött pulcsi, mellény. Szoknyából inkább hosszabb, egyszínű. Szolid ruhák.
2023. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fekete vászon nadrág, fehér ing, rövidújjú is mehet, klumpa-papucs, jó időben mezítláb, rossz esetén átlátszó harisnya.
2023. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
31%
Szerintem minden jó, ami odaillő és jól érzed benne magad.
2023. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Így van ahogy a 8 as mondja.

Ha nincs semmi előírás, akkor bármi amiben jól érzed magad, bármi amiben csinos vagy.

2023. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezt értem, hogy bármi jó, de azért kérek ötleteket, mert nekem nincsenek, illetve általatok lehet kapok olyat, ami nekem eszembe sem jut.


Köszi az eddigi válaszokat!

2023. jún. 1. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!