Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen szoknyát/szokny...

Lányok! Milyen szoknyát/szoknyákat tudnátok elképzelni egy fiún?

Figyelt kérdés

Valami egyszínű pl. rakott szoknya az még nem lenne olyan gáz nem?

- fiú vagyok akinek minden vágya hogy szoknyát viselhessen...



2023. jún. 1. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hordj kiltet és mondd, hogy jelmezes buliba mész. Vagy add ki magad skótnak. Vagy öltözz papnak, az majdnem olyan. Vagy sminkeld magad lánynak. Más nem jut eszembe, hogy ne verjenek meg. Már ha komoly a kérdés.
2023. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem-mondom

nem heccelésből

2023. jún. 1. 15:33
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyet. Otthon a 4 fal közt azt csinálsz, amit akarsz, ott senkit nem fog érdekelni, milyen szoknya van rajtad. Utcára viszont ne menj ki szoknyában.
2023. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyet. A szoknya női ruhadarab, hacsak nem vagy skót, mert ott népviselet.
2023. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
???
2023. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 NTBS ***** válasza:
85%
Férfiként írom, ne hordja szoknyát, mert valaki megver érte.
2023. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén én próbálok másokkal szemben elfogadó lenni és én úgy vagyok vele, hogy mindenki viseljen azt, amit akar, de ha valaki konkrétan az én véleményemet kérdezi, akkor nekem ez arról a véleményem, hogy a szoknya nem nézne ki jól férfiakon, hanem max. furán és nevetségen nézne ki, és én nem tudnák elképzelni olyan összeállítást, ami normálisan nézne ki egy férfin. Ettől függetlenül mindenki hordjon azt, amit akar, nekem ez a véleményem.
2023. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
60%
Ha màr mindenkèp szoknyàt akarsz hordani, viselj skót szoknyàt. Jó, mondjuk az egy kicsit ciki, dehàt egy fiúnak szoknya...Egyèbkènt tènyleg jó indulatból kèrdezem ès ne vedd sèrtőnek a kèrdèsem, mert nem bàntani akarlak, te most meleg vagy? Cs, mert ez, hogy "minden vàgyam, hogy szoknyàt viselhessek" egy fiúnàl kicsit fura...
2023. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Skót.
2023. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8as

Nem vagyok meleg...

Csak szimplán szeretem hordani (egyelőre otthon, egyedül)

2023. jún. 1. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!