Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám kitágítani a...

Hogyan tudnám kitágítani a bőr csizmám?

Figyelt kérdés
Rendes bőrcsizma, nincs fűzője, nyelve, cipzára. Mikor vettem így adták el nekem online, hogy külső talphossz 29 centi. 45-46-os lábam van, nem jön rám, vissza nem küldhetem, hiszen ez az egy darab volt belőle, megválni meg nem szeretnék tőle, hiszen 4000-ért vettem. Tippet szeretnék, hogy tágíthatnám ki.

2023. jún. 2. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
4000-ert mit vársz? Meg 40.000 Ft is kevés egy jófajta bőrcsizmáért. Meg is erdemled, ha ennyire sóher vagy!
2023. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a belső talphossz számít.

Ha annyira kicsi, hogy nem csak kényelmetlen, hanem bele se fér a lábad, azon sajnos nem fogsz tudni segíteni.

2023. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hosszába nem fog nyúlni, a gumitalp megtartja. jó cipész a szélességén tud egy kicsit nyújtani, ha valóban valódi bőr, de négyezerért én kételkedem benne. (valamennyi százalékban kell bőrnek lennie, és akkor ha ki is pótolják a maradék anyagot műanyaggal, már ráírható hogy bőr sajnos az eus szabályozás miatt, de amiben műanyag is van, az nem nyúlni fog hanem törni. :/ én visszaküldeném, 4000ért veszel másikat a kínaiban.)
2023. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!