Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok,hölgyek, férfiaknál a...

Lányok,hölgyek, férfiaknál a sportos, vagy az elegáns öltözködés jön be nektek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Sportos
Elegáns
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az alkalomhoz illő.


Ha túrázni megyünk, akkor ne öltönyt viseljen.

2023. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hétköznapokon, utcán gondoltam.
2023. jún. 3. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb,hogy jo iglesed legyen es te jol nezz ki.

Laza elegans az ok.

2023. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hétköznapokon póló, baseball sapka, edzőcipő, vagy inkább ing,bőrcipő, stb.?
2023. jún. 3. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kényelmetlen öltönycipőket húznid a lábadra, de szerintem az nagyon gáz, amikor az emberek papucsban és melegítőben vonszolják magukat az utcán.

Egy formás pólóval és sapkával nincs semmi baj, csak ne ess túlzásba.

2023. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel én is elég casual módon öltözöm, (jobb napokon business casual, haha) a férfiakban is a hasonló öltözködés tetszik. Feszélyezne, ha a párom mindig "túlöltözne" engem, vagy hát igazából én "öltözném alul", nézőpont kérdése ugye. Egy jó szabású, szép farmer sportcipővel és pólóval tökéletes a hétköznapokra. Inkább azon múlik, hogy a ruhadarbok ne legyenek agyonhordva, ne legyenek fakók, nyulladtak, stb. Ha valaki sportosan öltözik fel, de újszerű állapotban vannak a ruhái és tiszták, az ezerszer vonzóbb szerintem, mintha valaki felvenne egy széttaposott bőrcipőt meg egy foszladozó öltönyt.
2023. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átlagos hétköznapokra a legjobb egy jó szabású (slim fit) farmer pólóval.


Viszont nagyon bejön amikor ingben van egy pasi, ha mondjuk bármi kisebb alkalom van, akkor nem bánom ha felvesznek valami elegáns jó szabású inget :).

2023. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!