Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme meghírdetni egy...

Van értelme meghírdetni egy használt, bőr acélbetétes bakancsot?

Figyelt kérdés

Vannak rajta kisebb karcolások és egy új talpbetét és fűző is kell bele. A sarkán is van kopás. Kipofozandó de hordható állapotban van.


Szerintetek van aki így megvenné?



2023. jún. 7. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Így szerintem nincs. Pofozd ki te másnem.
2023. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kitisztítottam, fertőtlenítettem de költeni nem akarok rá mert én már nem hordom.
2023. jún. 7. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2023. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha amúgy kidobnád, akkor megpróbálhatod előtte eladni. Hátha van aki megvenné, szerintem ezt meg kell próbálni. Csak őszintén írj le mindent vele kapcsolatban, az összes hibáját.
2023. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha költeni kell rá, macera van vele, mert annyira használt, akkor másnak se igazán éri meg.

Ajándékozd el, de pénzt ebből már ne várj.

2023. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Talpbetétet meg fűzőt biztos kell bele venni, olyan 3-5 ezerért gondoltam feltölteni csak hogy megérje ezzel vacakolni, mert azért mégis csak egy masszív, jó minőségű darab.
2023. jún. 7. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:

Annak se vagyok ellene hogy elajándékozzam valakinek, de gondolom a családsegítő nem tudna vele mit kezdeni :D A kukába nem rakom akkor inkább porosodjon és majd örülök neki a zombi apokalipszis alatt.


Ha nem kel el, ingyen meghírdetem valahol, gardrobcsere vagy hol érdemes?

2023. jún. 7. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Én simán bevittem a heavy duty acélbetetes bakancsot a baptista szeretetszolgálathoz. Pedig még bőven hordható állapotban volt, csak költöztem. Én is azt ajánlom ajándékozd el. Hátha rátalál egy rászoruló rocker lélek aki örülne neki.
2023. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!