Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágokat hordotok...

Milyen nadrágokat hordotok nyáron ? Nagy divat most ez a virágos , színes , bő fazonú gatya. Nekem nagyon tetszik, ma próbáltam is párat , de felvéve nekem" tökös ". Olyan bő az ülepe és azfelett. Milyen felsővel kell használni ?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy veszek fel hozzá szintén bővebb , hosszabb pólót ,hogy takarja a tökösödést, de az csak szűk topokkal jó , nem ?

2023. jún. 7. 19:36
 1/8 hosszúhajú ***** válasza:
100%
imádom a laza tengerparti bőgatyákat. kánikulában és este is jó. amivel nagyon csinos az pl egy egyszínű világos bő ujjú, könnyed akár ejtett vállú vagy derékig, derék fölé érő laza felső. a tökösödés valamelyest elkerülhetetlen, hiszen bő szabású, de ha túl nagy a tököd :D akkor talán a gatyaméret nagy. van olyan fazon is, ami normál fazonnal indul, csak kiszélesedik bokáig, ott nem lesz tököd :D nem kell ehhez top, egy hófehér ejtett vállú derékig érő felső megmutatja a derekad. szerintem ha mindened bő, akkor az úgy mutat ha csak derékig ér a felső, mert különben lóg minden. hangsúlyozd a derekad.
2023. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hosszúhajú ***** válasza:
100%

[link] - pl.

de ilyen felsővel is- [link]

2023. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hosszúhajú ***** válasza:
68%

[link]

[link]

bocs de nem bírok leszállni a témáról :) írjon már más is!

2023. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Közben elfelejtettem , hogy kérdést tettem fel :) Amiket belinkeltél, nagyon szépek. Én csúnya sovány , csontos vagyok, a nővérem meg elég kövér. :( Mi is hordjunk ilyet ? Akkor majd megpróbálok kisebb nadrágokat, de az meg nem lesz olyan bő. Az olyan jó, ha nagyon bő. Miket viselsz még nyáron ? Nekem a háromnegyedes ujjú felsők is tetszenek és a tök egyszerű, melegítő fazonú halászgatyák. Bár ezek szerintem nem divatosak.

Sőt. A sima egyszínű tesipólók is bejönnek farmergatyával. Vagy szoknyával és tornacipővel, vagy egybetalpú papuccsal. Vagy a mesefigurás pólók.

2023. jún. 8. 22:36
 5/8 hosszúhajú ***** válasza:
az ilyen bő gatyákból több fazon is van. van olyan aminek gumis a dereka és már eleve ott sok anyag van, de van olyan is aminek normális dereka van, csak jó széles nagy bő kimenő lába. na ebben az utóbbiban nem lenne tököd, mert ennek nem gumis dereka van, hanem normális. ha nagyon vékony vagy, akkor pláne bő inget vennék fel hozzá. de hosszú bő ing és bő nadrág az kicsit olyan lógos lenne mindenhol. ha nézel ilyen gatyákat, ritkán látsz olyat hogy hosszú bő felsővel veszik fel, mert csak eltakar a sok anyag. ha a nővéred molettebb, akkor neki a sok anyag a deréknál az csak még többnek mutatná, inkább normál derekú kéne. ha a hasa nagy, akkor neki viszont lehetne ami hosszabb felső hogy ne emelje ki a hasát. te meg emeld ki. én is nagyon szeretem a laza háromnegyedes felsőket, nehezen viselem a szűk cuccokat. ha a nővéred molett akkor ő hangsúlyozhatna olyan részt magán ami nem az, pl ejtett váll, akkor odavonzza a tekintetet. ha csontos vagy pont jó lehet neked egy bőujjú felső, ami nem hangsúlyozza. küldj képeket ha van kedved mi tetszik neked :)
2023. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek vásárolni és nézek akkor ilyen nadrágokat. :)

Egyberuháid vannak ? Milyenek tetszenek Neked ? Ja, tényleg , ebből a színes tengerparti gatyákból láttam térd alatt erőt , ami végig bő. Nincs gumírozás az alján. Nekem ezek is tetszenek.

Vannak viszont, amiknek van gumírozás, de ezek ilyen kemény , meleg anyagokból voltak, nem tudom én sem magamon elviselni.

Sajnos én nem tudok képeket linkelni, nem tudom, hogyan kell :D leírod majd ?

Tesóm mindenhol nagy :) tetszenek neki a színes övek, de pont azt kéne hanyagolnia. Irtó bejönnek az ejtett Vállú felsők nekem, de a nagy csontos vállaim miatt nem merem viselni. :(

Vannak szoknyáid ?

2023. jún. 9. 07:34
 7/8 hosszúhajú ***** válasza:

régen ruhás voltam, ma a bőnadrágot szeretem, bármikor jó, part, kirándulás, vacsora, séta...

hogy hogyan linkelj képet? nem vagyok egy műszaki zseni de majd megpróbálom valahogy leírni.

ha nem akarod a csontos vállad hangsúlyozni akkor lehetne olyan felsőd ami háromnegyedes zárt sima bő, de a derekánál vége is van, nem hosszú. ebbe nem fed el a sok anyag, de nem is tapad rád, hogy kiemeljen.

tesód esetleg cipőt hangsúlyozhatna, vagy dekoltázst. a színes öv tényleg nem jó ötlet, esetleg fekete, de attól függ hol molettebb. ha pont hasnál akkor nem. neked biztos jól áll majd a bő nadrág ha túl vékony vagy, mert nem leszel benne csontos, szerintem jó ötlet hogy arrafele próbálkozol, és nagyon kényelmes is.

2023. jún. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfiként főleg élre vasalt szövetnadrágokat viselek! Nagyon kényelmesek! Én is jobban kedvelem a bővebb szabásúakat! Szerintem ezek nagyon szép nadrágok: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. jún. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!