Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden mibe csomagoljátok...

Vinteden mibe csomagoljátok az eladott dolgokat?

Figyelt kérdés
Bármibe csomagolhatom? Akár egy cipősdobozba, vagy olyan átlátszó húzózáras "zacskóba", amiben pl sheinről is érkeznek a ruhák?

2023. jún. 10. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érkezett már olyan sheines zacskóban is, engem nem zavar. Én is olyan dobozba csomagolom a termékeket, amik megmaradtak cipő miatt vagy sinsayes rendelésből.
2023. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Dobozra gondoltam én is, de olyan apró ruha, hogy felesleges emiatt dobozba. Nem baj, ha átlátszó ez a zacskó?
2023. jún. 10. 19:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vagyis én nem tapasztaltam, hogy baj lett volna. A lényeg, hogy ne sérüljön meg a termék, nekem szép sértetlen volt abban a zacskóban is.
2023. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha zacskó akkor én azt mondanám, hogy legyen 2 réteg is, és ne csak a sheines húzókásba (mert azt nyilván bárki ki tudná nyitni, sőt még magától is tök könnyen elhúzódik), legalább ragaszd le valamivel.

De a cipősdoboz vagy a postai buborékfóliás csomagolás is jó megoldás lehet.

2023. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze leragasztani le kell, anélkül nem lenne jó ötlet feladni. Vannak packeta pontok, ahol egyébként elég szigorúan veszik mibe adod fel a csomagot.
2023. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A buborékfóliával annyi a gond, hogy olyan minimális összegekért árulom a cuccaimat, hogy ha mindhez veszek olyat, akkor már nem is éri meg. Cipősdoboz meg korlátozott mennyiségben van itthon, ezért gondolkodom ilyen megoldásokban, hogy erősebb falú csokisdoboz, vagy parfümös. Persze leragasztanám ragasztószalaggal.
2023. jún. 10. 20:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem éri meg beruházni nekem sem ilyen borítékokra, amennyi vásárló van meg az árak nekem is, nincs olyan amit ne alkudnának le, akármilyen jó állapotú a ruha.
2023. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor pl csokisdoboz simán jó? :D Vagy apró műszaki cikkes? Körberagasztva?
2023. jún. 10. 20:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom igen, ha én kapnám a te csomagod engem nem zavarna, hogy ilyenben érkezett. De sokat láttam ilyen csoportokban, hogy kirakják milyen csomagban jött, reménykedni kell, nehogy olyan vegye meg, aki kirakja ezeket.
2023. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én, cipősdobozba szoktam. Aztán, azt is korbersgasztom celluxal
2023. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!