Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha alkoholos filctollal ha...

Ha alkoholos filctollal ha pólóra rajzolok, akkor az le fog kopni mosás után?

Figyelt kérdés
mert nem akarok textilfestéket venni egy kis mintához.

2023. jún. 10. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki fog. Én egyszer véletlenül kentem össze vele a ruhámat, szerencsére kijött belőle első mosásra. Talán ha nagyon vastag filccel próbálkozol, akkor kibír pár mosást, de biztos fakulni fog, és nem lesz olyan szép. Ha tényleg tartós mintát akarsz akkor megéri inkább textilfilcet venni, kb. 300 Ft-ért már lehet kapni.
2023. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! azt esetleg meg tudod mondani, milyen boltban keressem? mert a neten körülnéztem már, de a szállítás többe kerülne, mint maga a filctoll.
2023. jún. 10. 21:09
 3/6 anonim válasza:
Szerintem papírboltokban lehet kapni
2023. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb papírboltokban vagy hobbiboltokban szerintem találsz. Nekem Ikeás van, de ott úgy látom már nem lehet kapni.
2023. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van kimondottan textil filc. Nem olyan olyan tartós, mint a nyomtatott póló, de azért pár mosást kibír.


[link]

2023. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, pár mosás után ki fog jönni. Vagy legalábbis megfakul.
2023. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!