Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt mivel vehetném fel? (LENT. )

Ezt mivel vehetném fel? (LENT. )

Figyelt kérdés
Van egy sötétebb lila kicsit vastag harisnyám. Azt akarom holnap felvenni egy hosszított felsővel vagy max egy szűkített térdnadrággal. Szerintetek ahoz jó egy magasszárú cipő vagy inkább egy magassarkú csizma?? A cipő fekete a csizma barna. Meg milyen felsőt vegyek fel hozzá?? Ja és szerintetek vegyek nadrágot vagy elég egy hosszított felső?? Vagy valamiruha tippeket irjatok hogy ti mivel vennétek fel. Előre is köszii♥:)
2010. okt. 17. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hosszított felsővel vedd fel.a cipő attól függ h milyen színű a hosszított felsőd.. jó lenne ha tudnánk..:)
2010. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja tényleg:) bocsii

hát van egy fekete meg van egy fehér mintás meg egy ilyen garbós kockás sötétkékes szürkés:D

2010. okt. 17. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Térdnadrág és csizma túl sok. Szinte semmi nem látszana az áhított harisnyából, emellett csizma meg térdnadrág nem is illik össze. Szerintem cipővel vedd fel, színben hozzá illő nagy kiegészítőkkel, hosszított felsővel (de csak ha biztonságosan hosszú) Bár felveheted fekete rövid gatyával is. Én még egy sálat csapnék mellé, hogy feldobja az öltözéket.
2010. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!