Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ez a viselet?

Szerintetek gáz ez a viselet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor pólóval meg farmerral zakót veszel fel. Szerintetek nagyon ilyen gazdag embert jelképez ha valaki olyat hord? Csak mert nem akarok annak látszani mert tényleg nem vagyunk azok és irtózom ezektől a mindenhova öltönyben járó merev "pedáns" emberektől és nem akarok annak látszatni, de ez a viselet tetszik nekem. Szerintetek gáz? 17/f
2010. okt. 18. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az..
2010. okt. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán még fiatal vagy ahhoz, hogy hétköznap is zakót hordj. Idősebb pasiknál (25-30) viszont nekem bejön ha egy sima, esetleg mintás pólót zakóval párosítanak. Kicsit elegáns a zakó miatt, de mégsem olyan mereven, mert a póló fiatalos és lazább.

20L

2010. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fiataloknál rohadtul gáz, időseknél csak lefitymálóan gáz.
2010. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2010. okt. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, inkább azt mondanám, csinos, fess, laza, de mégis komoly, egzisztenciát sugároz. Más kérdés, hogy egyesek szemében ez kissé ripacs dolog :)
2010. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szinyó válasza:
Ha sportzakóra gondolsz akkor nem gáz egyáltalán, mert azt farmerhoz találták ki sztem! De a rendes öltönyféle zakó az már inkább gáz!!
2010. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem gáz egyáltalán :). Kifejezetten jól tud kinézni, nekem tetszik is az a fajta lazább sportzakós pólós farmeros stílus. Csak tudni kell viselni:). De ez bármire igaz. Ha vkinek van stílusérzéke és jól tudja kombinálni a dolgokat akk bármit felvehet egyszerűen jól néz ki mert érdekes és egyedi.

Próbáltam keresni képeket.pl ezeknek a srácoknak is jó:

[link]

kicsit alteros:).

sztem egyébként ha nem fekete zakót választasz akk bohókásabb és még jobban mutat pl tornacipővel:

[link]


sok sikert a viselethez:)

merd viselni ami tetszik!

2010. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem! fiatalos, de mégis van benne egy kis komolyság!=)
2010. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szoktam mintás pólót szűk farmerrel, magassarkúval és blézerrel felvenni. Szerintem jól néz ki nőkön és férfiakon is.

Bár elég fiatal vagy, de ha nem vagy az a túl gyerekes külsejű srác akkor nézhet ki rajtad nagyon jól ez a viselet.


25L

2010. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen énis attól tartok hogy túl fiatal vagyok én ehhez, pedig nagyon tetszik :(. De tuti kinéznének miatta... Hát mindegy... Akkor marad a fehér póló meg sima pulóver ...
2010. okt. 18. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!