Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek áll jól a magasított...

Kinek áll jól a magasított derekú szoknya. (természetesen betűrt felsővel, hiszen máshogy nincs értelme)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Akinek vékony dereka van, és van hozzá csípője meg melle.
2010. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akinek nagyon lapos hasa van és homokóra formája.
2010. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és a vékony derék az mit takar? 95 cmes a mellbőségem, 83 derék 106 csipő akkor ezek jók?
2010. okt. 18. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazából szinte mindenkinek jól áll. Kell hozzá egy deréköv, ezzel vékonnyabbnak tűnik a derekad. nagy mell sem kell hozzá, lapos has pedig semmiképp, hiszen az a magasított derekú szoknya lényege, h eltakarja a hasad. persze ez legfőképp a fazontól függ, ha sztreccses, feszülős a szoknya látszik a hasad, ha lengébb, akkor nem.
2010. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azoknak, akiknek karcsú derekuk van, hozzá szélesebb csípőjük, van mellük (magyarul: akinek nőies az alakja), egy fiús alkatú lánynak egyáltalán nem áll olyan jól, mint akinek homokóra alkata van. Ez van. Kérdező, szerintem nekem jól állna, mert a csípődhöz képest vékony a derekad.
2010. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
83 cm derék vékony?! Hát szerintem nem.
2010. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Nekik:


[link]


[link]


[link] 57


[link]


Mindegyikük nőies alakkal rendelkezik:

van bőven mellük és fenekük, a derekuk pedig nagyon szép vékony.

2010. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 21:10

Arányosan vékony. Ha a csípője 100akárhány centi, akkor ahhoz igenis vékony. Ha a csípője 90 centi lenne, ahhoz persze nem lenne vékony, de ha 20+ van a különbség, akkor az bőven vékoy/keskeny csípő.

2010. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszi, most megnyugtattál engem is:-D

104/81/105

2010. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!