Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van hosszúszárú csizma vékonya...

Van hosszúszárú csizma vékonyabb vádlihoz is?

Figyelt kérdés
Tavaly akárhányat próbáltam,mind elállt a vádlimnál,idén még nem néztem,de előre félek ettől...Képet is linkelhettek,meg főleg helyet,hogy hol:)
2010. okt. 18. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon vékony lányokra találok, sehol semmi, ami vastagabb vádlira lenne jó, így bokacsizmán kívül mást nem tudok felvenni. Adok pár centit a vádlim körméretéből, mit szólsz hozzá?:) Mindketten jól járnánk^^
2010. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, kb mint az első :D bár még ha találok is valamit amibe véletlen belemegy a lábam, utána még 3x akkorának néz ki. felejtős :D tehát, szerintem mindegyik vékonyra van. bár a tied meg túl vékony, a másik véglet :D de aki keres, az talál.
2010. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: oké!:D Amúgy igen,elég vékony,tényleg a másik véglet,és tulajdonképpen ez ugyanolyan hátrányos:D
2010. okt. 18. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám. :/ Vegyél fel vastag zoknit csőnacit ami nem olyan szűk a lábadra és már jóis. :P :D
2010. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg vastag a vádlim és ezért nem találok csizmát... A gatya már nem fér bele
2010. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem az nem gáz, ha eláll a csizma szára a lábadtól.:) ha megfelelő sítlusú csizmát veszel, még brutáljól is nézhet ki.:)
2010. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de jó látni, hogy nem csak én szenvedek ettől a problémától :) Nekem is eláll az összes csizma a lábamtól...valaki nekem is adhatna pár centit. :)

Egyébként én nem látom olyan húúú de vékonynak a vádlim.

Ha valahol találok, akkor szólok, de légyszi te is írd meg :)

2010. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyetek harisnyacsizmát.

Az rugalmas anyagú szár, ami a vékonyabb és erősebb vádlira is jó. Én pont átlag vagyok, de pl. Mangoban nekem mindegyik nagyon kicsi, már a bokámnál elvérzik a csizmavásárlás, mert ott elakad.

Amúgy így a Mangot ajánlom, nagyon vékony lábra valók a csizmáik, igaz, ott 25 ezer alatt nem nagyon van csizma :s

2010. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fűzős csizmát, nagyon szépek tudnak lenni
2010. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!