Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lenne jobb egy rock...

Melyik lenne jobb egy rock koncertre?

Figyelt kérdés

Megígértem a barátnőmnek hogy elmegyek vele, viszont nincsenek 'rockeres cuccaim.Tőle nem kérhetek kölcsön, mert azok nem jók rám.Szerintetek melyik lenne jobb?És hosszú ujjú flső jó, vagy inkább rövid ujjú?Plíz aki tud segítsen, fontos lenne.

Itt a nadrág: [link]

És a szoknya: [link]


2010. okt. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoknya nagyon faja, de megfagynál benne. Amúgy rengeteg "átlaogs" ember jár rock koncertekre.
2010. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. bárhogy fölöltözve elmehetsz egy rockkoncertre, NEM fognak kinézni az öltözeted miatt. Fölső legyen réteges, egy rövidujjú, fölötte egy hosszúujjú, mert bent meleg lehet :)

Alsó meg :) ahogy szeretnéd, csak meg ne fázz a miniben ;)


17L

2010. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha beltéri koncert, akkor a mini.

Ha bementek a tömegbe nagyon meleg lesz, szóval tényleg rétegesen. Valami top, és rá vastag kabát. Ha lehet minta nélküli póló.

Övtáska vagy mini tatyó az értékeknek.

Olyan cipő amit nem sajnálsz és részegen is biztosan állsz benne.


Ne akarj rockerebbnek öltözni mint amilyen alapból vagy mert csak nevetséges leszel.

2010. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

a rockereknél nemugyvan mint a discos divat.icsáknál hogy divat meg kinezzuk aki nemilyen

én vagy 2 éve elmentem 1 motoros találkozora ahol épp a blues company játszott

ami rajtam volt

fehér cipő kék bő rappergatya angol szöveggel rajta illetve levis polo

lesem xarták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nemfogalkoztak vele

egyenjogunak tekintettek

volt aki még sörrel cigivel is kinált

ez a társadalom nemfoglalkozik vele

(azota már elrockeresedtem)(fekete farmer,oldallánc,fekete deszkáscipő)

2010. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előtte szólóknak, nem fognak kinézni, vagy kiröhögni, mert nem a legtrendibb ruha van rajtad. Bár én praktikussági szempontból a gatyát venném fel, azért este igencsak fagy körül van a hőmérséklet, ne fázz meg.
2010. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy szerintem mi van rajtad. Voltam már pár koncerten, és láttam nyakkendős embert is(gondolom ő munkából jött éppen). :D Én sem voltam mindig tök feketében. :D
2010. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. :)
2010. okt. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!