Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodában dolgozó nők, ti hogy...

Irodában dolgozó nők, ti hogy öltözködtök a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig szövetnadrágot vagy szoknyát hordtam blúzzal és ha hidegebb volt blézerrel,de már kezdem kicsit unni az egyhangúságot. Nincs valami ötletetek? Mondjuk tudnátok linkelni elegánsabb kardigánokat, esetleg hosszú ujjú felsőket,amik még szóba jöhetnek?
2010. okt. 24. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom neked az Orsay és a Marks&Spencer üzleteket..Ott nagyon szép elegáns, szolíd, mégis trendi cuccokat lehet találni.
2010. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a Zarában és a H&M-ben is vannak elegáns, trendi ruhák. a Zarában a Basic és a Woman kollekcióban keresgélj. egyébként üzletügyben csak csatlakozni tudok az elsőhöz.
2010. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, anyum főnökasszony az irodában, és ő is az említett helyeken vásárol, többek közt.:) Anyunak annyi a problémája hogy a blúzokat össze kell varrni mellrészen különben szétgombolódik. Te is figyelj rá, hogy a dekoltázsod diszkrét legyen. Anyu amúgy sötét színű farmert is szokott felvenni, ha ízléses akkor simán hordható irodába!:)
2010. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Én is irodában dolgozom.

A szövetnadrág/szoknya és blúz össze állítás nekem is túl egyhangú. Én inkább valami egyszerű felsőt vagy garbót veszek fel (többnyire mindig feketében járok, mert ebben érzem jól magam) a szövetnadrághoz és egy színes sállal vagy nyaklánccal dobom fel. Én is nagyon szeretem az Orsay cuccait, nagyon jó ruhái vannak.

2010. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!