Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel az érettségire?

Mit vegyek fel az érettségire?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és tanácstalan...

Nem az én stílusom ez az elegáns öltözködés.

Konkrétan érdekelnénk ruha darabok is.

2024. máj. 2. 18:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Néztem szövet nacikat, de nem találtam jó állásúakat amik megfizethetőek.
2024. máj. 2. 18:05
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Fehér blúz, sötétkék szoknya.
2024. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A szoknya kötelező elem? Az elegánsabb? Egyáltalán nem tudok benne kényelmesen lenni.
2024. máj. 2. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában az “ünneplős” szett megfelel amit iskolai ünnepségekre is viselsz. Fehér blúz (vagy matrózblúz, ha az iskoládban az az ünneplő), sötét elegáns szoknya vagy nadrág.
2024. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Nem az én stílusom ez az elegáns öltözködés."

. Szerencsére ez nem egy gálaest, úgyhogy rohadtul mindegy, kinek a stílusában öltözödsz.

A fekete nadrág teljesen rendben van.

2024. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Pedig szoknya dukál ilyen alkalmra. Szerintem egyszer kibírod, hogy leszőrtelenítsd a lábaidat
2024. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Annó fekete nadrágban fekete ingben voltam, senkit sem érdekelt, csak az, hogy tudjam az anyagot.
2024. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem a lábam szőrtelenítésével van bajom. Mert azt rendszeresen gyantázom...

Hanem nem komfortos benne üljek, azt érzem, hogy ki van belőle mindenem, vannak előzmények amik erősítik bennem, hogy nem akarok szoknyát viselni.

2024. máj. 2. 19:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
fekete naci bármijen szabású hozzá valami fehér felső
2024. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot!
2024. máj. 2. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Mit vegyek fel írásbeli érettségire?

Nem a saját sulimban fogom írni. L

Mit vegyek fel emelt szintű érettségire?

Az például memnyire elfogadott, hogy elegáns fekete felsőt (blúz vagy ing) viseljek fekete nadrággal? Vagy muszáj szoknyát hordanom? Ugyanazt a ruhát viseljem írásbelin és szóbelin is? Már nincs tanulói jogviszonyom, ha ez számít.

Srácként érettségire milyen színű inget vegyek fel? Világoskék vagy fehér?

Szólnának érte ha egy világoskék inget vennék fel?

Érettségire vegyek öltönyt vagy túlzas?

Fijú vagyok. Ünneplő nadrág,ing,öltönyzakó,nyakkendő nem túlzás?

Milyen alkalomhoz illő ruhát vegyek fel érettségire? /F/

Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni, hogy érettségire miben illik menni, mit vegyek fel erre az alkalomra? Én bordó ingre és szürke nyakkendőre gondoltam, csak nem tudom, hogy ez mennyire elfogadható a szokásos fehér inggel szemben? Osztályfőnök a fehért "várja...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!