Ez a kombináció érettségire?
Sziasztok,
Sokat gondolkodom az érettségi szóbeli ruha viseletén. Nálunk nincs komolyabb dresscode (esti tag.) így csak annyit kaptunk utasításban, hogy ünnepi alkalomhoz illően kell öltözni. Nálam igazából az ünnepi alkalom nem feltétlenül a fekete-fehér kombinációt jelenti, hanem sokkal inkább a világosabb színeket, amelyek nem a gyász feelinget keltik - csak nem tudom, hogy illik-e az alábbi kombináció?
Mit gondoltok a nem túl feszülős bézs farmer + fehér ing, barna cipő kombinációról?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:! Baromira nagy meleg várható! Szóval nem megy a zakó, úgysem bírnád ki benne.
Ami mindenképpen ELVÁRHATÓ, az a fehér ing vagy blúz. Ez a minimum.
Ha valami sima, egyszínű nadrággal, szoknyával veszed fel az már nem okozhat megrökönyödést. (A szoknya ne legyen szupermini!)
Legjobb persze a fehér inghez egy sötét színű, fekete vagy sötétkék alj, és nyilván nem edzőcipő, hanem valami sima lábbeli. (De ha drapp a nadrág, akkor sem fognak hazazavarni ... )
5: Semmi baj egy szolid egybeszabott fekete ruhával. Lányoknak sima, egyszerű sötét színű ruha igazán elegáns viselet. (Nem túl mini, nem túl kivágott, nem kisestélyi.)




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nem túl kihívó ez a kettő dolog együtt ? Melyiket váltsam szerintetek és mire amennyiben nem jó ?
Sziasztok! Szeretném, ha a csinos fehér blúz az alapja lenne minden öltözékemnek, mert nagyon szeretem. Kérlek, adjatok ötleteket, hogy mivel kombináljam! ^^ 21 éves egyetemista vagyok.
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, csak én simán fel szoktam néha venni, ha olyan kedvem van. Néha látok másokat is így, Füreden nyaralok, ott is láttam többször. Kiváncsi vagyok, hogy ki hogy áll hozzá. Akinek nem szimpatikus a kérdés, ne válaszoljon!
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




