Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 54 éves nőnek illik a...

Egy 54 éves nőnek illik a strandon tangát viselni?Tavaly 81 kg voltam, de lefogytam 60kg ra , és most kifejezetten formás lettem.Tavaly nem volt baja a páromnak vele, de most azt mondta az én koromban nem illik.

Figyelt kérdés
Ő évekig a Facebook on likolta és szivezte azt aki "pozólgatott".Mindegy hány éves volt.Még ismerősnek is gyüjtötte őket.

márc. 31. 16:03
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg, hogy legyél benne önazonos, érezd magad benne jól és viseld termédzetesen. Ne érdekeljen, hogy ki mit mond, vagy gondol.

A jogod megvan hozzá... A döntés a tied!

ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
37%
Ne menj akkor a pároddal strandra. Majd ő is kimegy oda mással, akár nővel, akár férfival, meg te is mással.
ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
87%
Anyukám mai napig visel tangás fürdőruhát és ugyanannyi idős, mint te. Ő pl nem annyira formás alul, de nagyon az felül, szóval van ami elvonja a figyelmet:D
ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Hord nyugodtan
máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Illik, nem illik, még mindíg itt tartunk. Inkább magadnak tedd fel a kérdést, hogy jól és konfortosan érzed magad benne? Ne a társadalomnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Igen illik, és a kérdés, kiírásból kiindulva neked kötelező is, mert azt szeretnéd viselni. Abban érzed jól magad, szabadnak és fesztelennek. Abban tudsz önmagad jelen lenni. Miért? Azért mert, ha nem így lenne a mama bugyi fürdőalsót kérdezted volna. Persze viselheted, ha dress code kritériumoknak megfelel. Tehát fürdőruha anyagú, intim tájékot jól fedi (cici bimbó, punci, ánusz nem látszik) , viszesen nem átlátszó. A falatnyi strin tangás bikinit is felveheted, ha az a megfelelő helyeken jól takar.

Tehát fel azt a tingli tangli tangácskát, és érezd jól magad! Irány a strand.

A strandon, fürdőben is tangás pasi vagyok.

Csak majd írd meg, hogy hol és mikor leszel, mert szeretnék veled közös pózolós tangás fotókat. 😉

máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy 54 éves nőnek illik a strandon tangát viselni. Tavaly 81 kg volt, de lefogyott 60kg-ra , és most kifejezetten formás lett.Ha tavaly nem volt baja a párjának vele, most se mondhatja, hogy a te korodban nem illik.


Ő évekig a Facebook on likolta és szivezte azt aki "pozólgatott". Mindegy hány éves volt. Még ismerősnek is gyüjtötte őket.


Van egy ötletem, én egy tangás pasi vagyok, mi meg pózolgathatnánk egyűtt. Lájkolgatnánk egymást. 😉

máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Hol vennétek body-t?

Kifejezetten magas vagyok és nem találok. Hosszú ujjú, de nem garbós kellene, hanem normális nyakú és ha lehet, nem tangás.

Hogyan jellemeznéd 2024 férfi és női divatját?

Mik a mostani trendek a fiataloknál? Most kifejezetten a 16-30 közötti korosztály érdekel.

Vannak olyan lányok, akik kifejezetten a hideget érezni teszik ki a hasukat haspólóban?

Ha igen, mivel reagálnak azok akiket ismertek? Tesztek más átlagtól elütőt is?

Van olyan oldal, ahol kifejezetten magas embereknek árulnak ruhát?

Az a bajom, h magas, de vékony alkatú vagyok. Ha olyan pólót vagy pulóvert veszek, ami vállban jó, akkor kb kint van a hasam, ha olyat veszek, ami hosszában jó, akkor az meg már vállban túl nagy nekem. Ismertek olyan helyet, honlapot, bármit, ahol hosszabb cuccokat lehet venni? Férfinak.

Keresek olyan férfi papucsot ami kifejezetten magas lábfejre való és 47-48-as méretben is elérhető. Van ilyen tartósabb fajtából?

Jöhetnek saját tapasztalatból eredő vélemények is bizonyos modellekből. Nyáron is használható darab érdekelne.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!