Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reggel 5-6 fokban felvennétek...

Reggel 5-6 fokban felvennétek szandált mezítláb, ha napközben közel 20 fok lesz?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Még a akkor sem, ha reggel lenne 20 fok.
ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
20 fok rohadt kevés a szandálhoz.
ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem az érdekel, mi mit tennénk, hanem az, hogy te megtedd-e.

Kérdés, milyen az alkatod, mennyire vagy fázós, milyen a vérkeringésed stb.

ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, én mindig a maximumhoz öltözök. Inkább fázzak bármeddig, mint hogy melegem legyen egy percig is. Meg most kézben hurcibáljak egy kabátot csak azért, mert reggel negyed óráig hideg van amíg odaérek a buszhoz? Na ne...
ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel, ha tényleg meleg lenne már délelőtt.
ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, belefagyna a lábam. Ma reggel egy nyitottabb cipő volt rajtam harisnyával, abban is kifejezetten fáztam.
ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, 5-6 fok még túl hideg hozzá, akkor is, ha napközben felmegy közel 20 fokig is. Inkább akkortól veszek fel szandált mezítláb, amikor napközben már 20-25 fok van minumum, de reggel is alsó hangon 14-15 fok. Ahogy néztem az időjárást, jövő héttől már sanszos lehet, hogy így öltözök.
ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Csak a szokásos lábfétises kérdése lehet ilyen... Amúgy nem, mert hideg van még hozzá.
máj. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Pont fordítva vagyok vele, mint a 4.: nem vagyok hajlandó fázni, inkább legyen melegem délután.
máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Cipőboltban lábújjközti pántos szandált, sarut hogy szoktatok felpróbálni? Zokni, harisnya, vagy mezítláb?

Ha cipőben, zokniban megyek és ott leveszem, lehet, izzadt és "nem éppen illatos" a lábam. Ha mezítláb szandálban vagy valami papucsban, akkor meg lehet hogy nem éppen a legtisztább.

Szerintetek lehet már szandálban is járni?

A téli cipőim már kényelmetlenek, a tavaszi meg már elég ramatyul néz ki, de nem akarok most újra költeni. Ha mégis fáznék, olyankor felvennék hozzá ötujjas zoknit, mert lábújjközti pántos szandálom van. Aki amúgy se hord szandált, annak a véleményére nem vagyok...

Mit gondoltok, ma igénytelenségnek számít flip-flop papucsban járni, vagy csak egyszerűen nem divatos?

Néhány éve nők, férfiak rengetegen hordták különféle változatait, szinte mindenhova abban mentek. Kényelmesnek, szexisnek gondolták. (nem volt éppen az, de ez magánvélemény) Ilyen nyitottban nőkön most inkább tangaszandált, férfiakon túraszandálokat lehet látni,...

Szerintetek bevállalható szilveszter éjjel egy olyan magasszárú, magassarkú csizma ami elöl nyitott?

Olyasmi, mint ami Halle Berrynek volt a "Macskanőben". Bőrnadrággal, bőrdzsekivel. De ilyen csak mezítláb néz ki jól. Azért vacillálok rajta.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!