Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levi's vagy Mustang farmer...

Levi's vagy Mustang farmer dzseki? 17 éves vagyok és karácsonyra farmer dzsekit szeretnék kérni. Ez a két márka amiben gondolkozom. Kérdés: Melyik a jobb minőségű, melyikben nagyobb a választék, milyen árban vannak, ti melyiket ajanlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat valamint előnyöket/hátrányokat is várnék.
2010. nov. 25. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

MUSZÁJ márkásnak lennie? Csakmert kevésbé nagy nevű, netalántán névtelen ruhák is lehetnek ugyanolyan jók, vagy jobbak.


De ha neked ez tetszik, egészségedre.

2010. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Levi's ben találni olyat ami azért korodhoz illő de még passzolni fog hozzá 25évesen is mondjuk.

Mustang már kicsit más tészta ott idősebb hapsiknak kedvez a választék.

20körül már kapni jófélét. persze függ a leárazástól akciótól..

18/F

2010. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem márkán van a hagsúly , hanem a minőségen, olyat szertnék amit akár 5 év múlva is fel tudok majd venni. Van egy levi's farmerom 2,5 éve van meg és még mindig jó :\ tehát kiérdemelte a bizalmamat. És sokszor a drágább az olcsó,mert amig az tart , addig 3 másik olcsóbb tönkre megy. Thehát nem azért szeretnék márkásat, mert sznob vagyok , hanem mert az (általában) tovább bírja.
2010. nov. 25. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
én a Levi'st mondanám, van egy farmerkabátom onnan és nagyon komoly ;)
2010. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egry Kitti válasza:
Én az amerikai piacon lévő farmert találtam eddig a legjobb minőségűnek. 10-15 év múlva is faros marad. Nekem USA -ból behozott Levi’s farmerdzsekim van, nagyon meg vagyok vele elégedve. A magyar weben is láttam már hirdetni ilyet.
2010. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szeresd csak nyugodtan a márkát is.. jó érzés egy levis farmerkabátot hordani mert tudom történelme van, minőségi és mert nem minden hülye gyerek abban szaladgál...
2013. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!