Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan kabát, ami vékony...

Van olyan kabát, ami vékony (nem pufi), de mégis jó meleg, nem fázok benne télen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A szövetkabátok.:)

[link]

2010. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bomber dzseki
2010. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a szövetkabátban megfagyok, ha -5 fok alá megy a hőmérséklet, ezért inkább a bundára szavazok :)

Vannak egyszerűbb, olcsóbb fazonok is, ami nekem van, az kb. egy jobbfajta szövetkabát árába került. -10-15 fokig simán jó, annál hidegebb meg úgysincs mifelénk :)

2010. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a szövetkabátot csak akkor ajánlom, ha kb mindig kocsival vagy... -10fokban a buszra várni benne nem jó élmény. És ha esik az eső, vagy a hó, egy idő után azért megérzed, főleg szeles időben.

Amúgy lány vagy fiú vagy? Csak mert nem mindegy ám :D Férfinak valami katonai menetfelszerelés, abban tuti nem fagysz meg, de ha pl egy diszkópatkány vagy, elég fura lenne XD

De mindenesetre vízhatlanabb dzsekit javaslok. Azért vannak nem annyira pufik is, inkább az a lényeg, hogy ne fázz meg. Ja és lehetőleg érjen a feneked alá, sokat számít, lányoknál meg pláne jó dolog.

2010. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16 éves lány vagyok, ez kimaradt :)

a mostani kabátom a fenekemig ér, de nem igazán érzem jól benne magam. alapból ducibb vagyok, és méginkább ducibbnak tűnök benne :S

2010. nov. 25. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:

A toll kabátok melegek,szerintem.

Én a Reservedbe vettem egy csinosat.

2010. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, télen ezzel kell a legkevésbé foglalkozni. Lehet, hogy ducinak érzed magad a kabátban, de inkább ez, mint egy tüdőgyulladás vagy felfázás.

Én még mindig fenntartom azt, hogy a bunda a legjobb, bár az csak akkor, ha már nem nősz tovább, mert ahhoz azért drága, hogy jövőre kidobd.


Viszont mindenképpen nézz hosszabb kabátokat, lehet, hogy az áll jól, ami már majdnem térdig ér. Ügyelj arra, hogy lehetőleg olyat válassz, amin nincs öv, nincs zsebe, viszont hosszanti irányban vannak varrások rajta.

Ez a típus felejtős: [link]

viszont ilyesmik jók lehetnek:

[link]

[link]

2010. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gy.Ata válasza:
Keress aerogél bélésű kabátot az ilyen, de elég drágák.
2017. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gy.Ata válasza:
Egy példa ez jó lehet: [link]
2017. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!