Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 1 cipőre 1 év jótálást...

Ha 1 cipőre 1 év jótálást adnak akkor ha fél év múlva visszaviszem akkor le vásárolhatom és visszaveszik a cipőt? Tehát akkor fél évenet másik cipőt kérhetnék?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Francokat.
2010. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor hogy van ez?
2010. nov. 29. 15:21
 3/5 tetris ***** válasza:
Ha megvan a vásárlási blokk, akkor kötelesek visszavenni, de nem lesz egyszerű menet. Készülj fel a csatára: légy felvértezve magabiztossággal, határozottsággal. Esetleg vigyél magaddal harcostársat, aki jelenlétével támogat az ütközetben. Ne hagyd magad elhajtani, az igazadért állj ki bátran!
2010. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, első körben megnézik, rendeltetésszerű használattól van-e. Ha vitás, akkor bevizsgáltatják. Kapsz egy véleményt, ami szerint a te hibád. Esetleg mégse, akkor is valószínűleg először kijavítják. Ha nagyon sérült, akkor vásárolhatod le az árát.
2010. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ez a kérdés igazán érdekes. és a válaszok is..

én vettem egy csizmát. de el volt számozva, az egyik lábamat nyomta, persze akkor jöttem rá amikor elmentem benne iskolába. visszavittük két nap múlva blokkal együtt, erre elkezdett puffogni az eladó hogy hát ez tiszta kosz, el van kopva a sarka, igy nem cserélik ki,pénzt se adhatják igy vissza.. hát akkor hogy? ... :/

még jó hogy el van kopva egy kicsit a sarka hát használtam..-.- arról meg nem én tehetek hogy egy használat után ennyire lekopik :/ tiszta bunkók voltak...

nem is köszöntek..bezzeg amikor vásárol az ember akkor nagyokat tudnak köszönni.. :@

2010. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!