Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet normális női...

Miért nem lehet normális női csizmákat venni, ami csinos is és meleg is?

Figyelt kérdés

Már hatezer boltot végigjártam, kínait, Deichmannt, Humanicot, még a piacon is voltam...De egyszerűen nem találok olyan csizmát, ami valóban téli lenne! Mindnek 10 centis a sarka, vagy olyan vékony a talpa, hogy nem is látszik, a bélésről már ne is beszéljünk inkább. De persze ezek a csinos, nőies csizmák. Most mindenki, aki praktikusan akar öltözködni télen (vagyis nem akarja amputálni a lábát a tél végére a hidegtől és egy nyaktörést sem akar elszenvedni), hordjon bakancsot? És nem feltétlenül akarom követni a divatot, de ha egyszer mindenhol ilyen csizmákat lehet kapni, akkor nincs nagyon választásom.

Persze igyekszem az olcsóbb helyeket végigjárni, mert éhenhalni sem akarok, csak mert csizmát veszek, de akinek nincs pénze bőrcsizmára, az dögöljön meg? Miért nem lehet egy kis bélést tenni a csizmákba?!

Jajj, de felmérgeltem magam, de mostmár kicsit jobb, kiadtam a mérgem:-))

Ti hogy vagytok ezzel? Hol vettetek csizmát?


2010. dec. 2. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, még sehol nem vettem csizmát.
2010. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
en Milanoban vettem 4000 ft-ert,es olyan meleg hogy -20 fokba izzad benne a labam. azt ajanlom koltozz el Magyarorszagrol en is ezt tettem es ugy elek mint hal a vizbe.
2010. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, én is így vok ezzel...deichmannba vettem egy lapostalpú csizmát, nuku bélés, csúszós talp...belefáradtam a keresgélésbe


17L

2010. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
detto sehol semmi,ha van is meleg az olyan mint a görcs,úgyhogy én a yellow-ba vettem egyet,elég vékony a talpa,de rakatok rá a cipésszel egy pót talpfélét,és így nem 1 nap alatt fogom lerúgni az orrát,és fog beázni hanem 2 nap múlva!!belefáradtam a keresgetésbe én is:S:S:jah meg vettem ami most divat belebújos velúr anyaguú párducmintás belebújóssat,2 percet nem jósolok neki és már beázik,de hát ez van:S:S
2010. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly vettem a pécsi Reno-ban egy Esprit csizmát. Sok-sok keresgélés után akadtam rá, nekem is a fő érveim voltak: legyen meleg, legyen bőr, legyen talpa és ne legyen magas sarka+ legyen jó vádliban, mert sajna az összes csizma elállt a lábamtól ami engem irritál, mert elég hülyén néz ki ha esetleg szoknyát húzok, hogy még egyszer beférne a lábam a szárába.

Szóval ráakadtam, felpróbáltam és szerelem lett első látásra 30 ezerről volt leárazva 19-re, igaz erre is húztam a szám, de nem bántam meg. Vízálló és nem fagy meg benne a lábam. Ha minőségi cipőt akarsz sajna zsebbe kell nyúlni, mert már az ilyen műbőr szarokat is 10 ezerért kínálják.

2010. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai csizmákat azoknak a lányoknak találták ki,aki nem sétálnak,nem buszoznak,csak kiszállnak az autóból és visszaszálnak.És akkor persze hogy nem kényelmetlen a 12centis sarok,nem hideg a vékony talp és nem hiányzik a bélés...Ilyenekre tervezték ezeket,mert nem hiszem,hogy belegondoltak abba,hogy pl. aki minden nap busszal jár iskolába vagy dolgozni,annak milyen szar lehet abba a magassarkú,hideg csizmában télen a -10 fokba járni,csakhogy divatos legyen!Ez itt a gond szerintem,amibe meg van bélés és talán a talpa sem olyan vékony,nem ázik át,az mind olyan idétlen kinézetű...SZERINTEM
2010. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!