Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék Magyarországon...

Hol tudnék Magyarországon báli (velenceihez hasonló) maszkot venni?

Figyelt kérdés
Álarcos bálba kéne egy alkalmi, elegáns maszk, de nem találtam még megfelelő boltot. Ehhez kérem a segítségeteket.
2010. dec. 4. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nezd meg online boltokban, vagy esetleg vegso elkeseredesedben, akar a vateran is megnezheted
2010. dec. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyat szerintem nem kapsz, amilyen az igazi velencei karneváli maszk, max. horror árakon. Velencében a karneváli szezonban már 8 euróért kapsz:) Úgyhogy én a helyedben saját kezűleg csinálnék egyet, kiönteném gipszből, aztán feldíszíteném csillámmal, tollakkal..stb mindent meg lehet oldani:)
2010. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem pont velenceit szeretnék, csak hasonló elegáns stílusban. Online boltokban már nézegettem de még nem találtam megfelelőt, ezért kérdezem, több szem többet lát.
2010. dec. 4. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
én most voltam bécsben, és ott rengeteget láttam. Esetleg nagyobb városokban (Bp., Debrecen stb) nézd meg, és a nagyobb karácsonyi vásárokban is szoktak lenni.
2010. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most az Auchanban láttam, meglepően jól néztek ki és jól is voltak megcsinálva. Voltam már Velencében és ezek pont úgy néztek ki, mint amiket ott lehet kapni.
2010. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
korulbelul milyen arkategoriaban keresgelsz?
2010. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
talán a maximum legyen 5ezer, de nem feltétlenül, leginkább attól függ mennyire tetszik meg a maszk, ha nagyon, akkor többet is hajlandó vagyok rááldozni
2010. dec. 5. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!