Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruha-ügyben kérnék tanácsot!...

Ruha-ügyben kérnék tanácsot! Melyik lenne jobb karácsonyra, melyik szilveszterre? (Képekkel. )

Figyelt kérdés

1. ruha: [link]


2. ruha: [link]


Tehát a kérdésem az lenne, hogy melyik ruha illene jobban karácsonyra, melyik szilveszterre.

Illetve jöhetnének sminktippek is a ruhákhoz! :)


2010. dec. 20. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kettő közül lehet csak választani, akkor az első jó karácsonyra-valami natúr, természetesebb sminkkel. A második meg szilveszterre, valami erőteljesebb "füstös" sminkkel.
2010. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:

első karácsonyra, második szilveszterre.

az elsőhöz sztem vmi szolid smink kéne, kicsit csillogos árnyalt de nem sötét.

a másodikhoz ha elég merész vagy csinálhatsz párducmintás sminket, ha nem akkor oda is jó egy füstös hatású de erősebb smink. attól is függm ilyen a bőröd, hajad.

2010. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal, csak esetleg annyiban máshogy gondolom, hogy a szilveszteri ruhához én nem csinálnék nagyon festett szemeket, inkább csak tusvonalasat, ezen belül esetleg macskásat, és inkább a számat hangsúkyoznám egy mélypiros rúzzsal.
2010. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első karácsonyra második szilveszterre!

Többet nem fűzök hozzá,de az első válaszolóval nem nagyon egyezik a véleményem...de nem szólok bele!!

2010. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Hú, ezek nem igazán télre való ruhák! Színben jók, még csak az se baj, hogy vékony az anyaguk, de emellé minimum háromnegyedes ujjúaknak kellene lenniük. Mindkettő inkább Karácsonyra.
2010. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Őszintén? Én egyiket sem venném fel; nem tetszenek, divatja múltak, csúnyák. Ha csak ezek közül választhatnék, akkor karácsonyra is, és szilveszterre is az 1. venném fel. Karácsonyra szolidabb sminkkel, hajjal, szilveszterre erőteljesebbel, merés, feltűzött hajjal.
2010. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit jegyezz meg! Soha ne figyelj arra, aki leódivatúzza a ruháidat! Nincs olyan ruha, hogy ódivatú, ha te magadon divatba hozod, ha passzol hozzád, ha azonosulsz vele, akkor lehet akár múltszázad vagy ezredbeli is... Nekem sem tetszik a második felső, de soha nem mondanám, hogy ne vedd fel, mert nem trendi. Nálam is sok ruha van a szekrényben, ami nem idei divat, sőt 5-6 évvel ezelőtti, de hordom, mert hozzám tartozik és még senki nem szólt le miatta a szememben, a hátam mögött meg azt mondanak ami jól esik nekik, úgyis őket minősíti, ha más téma nem foglalkoztatja agyukat. :)
2010. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 17.07-es! Nem is állt szándékomban magamra venni a "sértést". :) Sőt, nem áll szándékomban egy vadidegen ízlése szerint öltözködni. :)

Köszi a válaszokat!

2010. dec. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!