Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek menő (bb), ha egy...

Szerintetek menő (bb), ha egy csaj jobb kézen hord órát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ált suliba még én is probáltam ezzel lázadni....de hogy öszinte legyek igy visszagondolva nagyon cikik az ilyesfajta dolgok
2011. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon meno. inkabb a tanulassal foglalkozz,mint az oraddal.
2011. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én a jobb kezemen hordom, már vagy 5 éve, mert így szoktam meg és kész. ráadásul számlappal lefelé(csuklóm belső része), mert sokkal kényelmesebb, és diszkrétebben lehet rápillantani. és mindezt nem menőségből, soha eszembe sem jutott h ez lehetne menő, és még mások sem tették szóvá, mert az ilyesmi senkit nem érdekel....
2011. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén szólva én fel se figyelnék rá, szerintem tök mindegy. Se nem menő, se nem ciki. Tök mindegy.
2011. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Soha életemben nem néztem, kinek melyik kezén van az óra. Meg sem fordult a fejemben, hogy valamit jelenthet, hogy a bal vagy a jobb kezén hordja valaki.
2011. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Általában aki a jobb kezén hordja az balkezes, mert pl írásnál nagyon zavarná a bal kezén.
2011. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, h beleszólok, de miért lényeg, h melyik kézen van? Nekem jobb kézen van, mert úgy kényelmes.
2011. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a balkezesek hordják általában jobb kézen (én is az vagyok), az ok igen egyszerű: Én így bírom könnyen feltenni a kezemre.Ez olyan, hogy én az övet is fordítva húzom be a nadrágba, mert úgy esik kézre.
2011. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a bal csuklómon van egy hosszú heg, amit nem szeretek takargatni, mert egy picit mindig kilátszik és úgy zavaró. én is a jobb kezemen hordanám, de jelenleg nincs karórám :D
2011. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mi a menő??már nem azért... egyre szánalmasabbak az ilyen kérdések
2011. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!