Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér Converse cipőket hogy...

Fehér Converse cipőket hogy lehet tisztítani? KÉPPEL

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. febr. 1. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek bőr a külseje, ugye? Szerintem leginkább nedves ronggyal és valamiféle tisztítószerrel (mondjuk ciffel, vagy domestossal) érdemes. Mosógépbe ne tedd, az nem tesz jót neki!
2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem bőrszerűség, max a magasított. elvileg nem lehet a tornacipőket megmosni a vízben, mert szétjön. én az enyémet körömkefével szoktam tisztítani a koszos helyeken, de az enyém kék.
2011. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is fehér van, de nem bőr és vékony talpú.

én vízben mosom, körömkefével meg mosószerrel és semmi baj nincs vele. annyi, hogy nem lesz teljesen hófehér mindenhol..


a bőrt meg nedves ronggyal töröld le és vegyél pl deichmannba multi tisztítót, vagy valamit rá.. van egy csomó és olcsók is...

2011. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!