Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a Converse márkát?...

Szeretitek a Converse márkát? Ha igen, amilyen konviajitok vannak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert szeretnék venn iegy harmadikat (ne nézzetek márkamániásnak, szülinapra voltak meg valami alkalomra ha jól emlékszem. )

Tanácstalan vagyok, milyet válasszak.

ami kizárt: Sima szövet (farikékbe van), kockás barna-piros (ilyenvanmég), bőr (nemkell bőr :D)

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra a Layer Up-pal és a Star Playerrel kapcsolatban is :D


2011. febr. 8. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

lol. szerinted harom Converse cipotol markamanias leszel? xD

a Converse az jo, es kesz, te kell eldontsdd,hogy melyik tetszik, es nem mas... :P

2011. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

Kicsit extrém darab, de a kedvencem.

2011. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem vegyél egy sima feketét, az mindenhez megy
2011. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

farikék konvi... jesszusom azért tudsz te is

amugy hogy legyen is értelme a hozzászólásnak, vegyél egy kicsit extrémebbet vagy legalábbis olyat ami nem tucat

2011. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én vettem 20 ezerért táskát és 2 hét után lekopott a hátulsó része..azért ezt nem vártam volna, azóta tudom,hogy a Converse csak márka, de nem minőség.
2011. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet vegyél:)

2011. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket :D

csak aki nálunk hangoztatja h mennyi converse van az automatikusan márkamániás xd

tudom, az én hátizsákomon is is három lekopás van :D de azért mert nem vigyázok rá xD

Nagyon szép az a magasszárú, tényleg nagyon extrém de énis elfogadnám :D

Fehéret nem akarok, mert elég koszos helyekre vagyok képes menni, ímg hazaérek a suliból xD

2011. febr. 8. 17:16
 8/13 A kérdező kommentje:

a jesszusom tudsz te ist meg h értetted? :D

[link] <-- ezt milyen más színnek tudod nevezni? :D

2011. febr. 8. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:

én azt farmerkéknek hívnám nem farikéknek. nahát, a mozilla nem is ismeri ezt a szót. :\

HELYESÍRÁSI SZÓTÁRT VEGYÉL ÉS NYELVTANÓRÁKAT NE CIPŐT!

(amúgy nem értem, nekem ha kell egy cipő, akkor el tudom dönteni, hogy nekem melyik tetszik, és nem hallgatok másokra.)

2011. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Áhh az ilyenektől idegbajt kapok xD a Mozilla azt se ismeri h Like xD a nevemet is aláhúzza. azt meg nézzétek el nekem h szarul fogalmazok xd amikor ezeket írtam 1. száradt a körömlakkom (ezért nem kell kiskvának hívni, csak utálok körömlakkot javítani) 2. új billentyűzetem van és még nem szoktam meg.
2011. febr. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!