Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok bőrnadrágos lányokot...

Láttatok bőrnadrágos lányokot fiúkat az utcán? Tényleg nem ciki mostanában a bőrnadrág? Ti fel meritek venni az utcára, vagy csak buliban? Kedvelitek a bőrnacit? A nagyon fényes, vagy inkább a farmerszabású bőrnaci a menő? 24 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem láttam, de nem is figyeltem, nem érdekelnek mások. És ha nem trendi, akkor már ciki?! Én azt veszem fel ami nekem tetszik, és nem azt nézem hogy ciki lenne e. És olyat vegyél, amiben te érzed jól magad, és nem az hogy 'a fényes a jó' és te abban feszengsz órákon át. 24évesen kérlek, érd fel ennyi ésszel.
2011. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked nem ciki egy állat hulláját magadra húzni, az nem az én bajom.
2011. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Nekem van egy bõr rövidnacim, nagyon csini. Azt gyakran hordom.

14L

2011. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! Nekem két (fekete, barna) bőrnacim is van, utcára is fel merem húzni, nincs ebben semmi rossz. Csak jól válassz hozzá cipőt, felsőt, kabátot. Különben is kit érdekel, hogy éppen trendi-e, vagy nem... Az ismerőseimnek is bejön. Az utcán nem nagyon látni ilyen embereket, de talán jobb is, mert így egyéni lehetsz!

23F

2011. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Leatherguy válasza:

Hello!



Nekem 3 fekete bőrgatyóm van, van ami fényesebb és feszesebb, van ami bővebb, nagyon bejönnek. Kevés olyan srácot vagy csajt találni aki szintén szereti őket. Rendszeresen hordom a bőrgatyáimat, volt már olyan is, hogy valaki azt kérte, szex közben ne vegyem le. :)))

2011. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ha lány vagy és "jó az alakod", akkor ennek hatását az elviselhető őrületig tudja fokozni a szemlélő férfiakban.


(Az nem biztos, hogy először vagy másodszor a szemedet nézik majd így meg.)


Ha férfi vagy, rocker férfiak társasági körében menő ez, a nők (legalább egy körének) szemében pedig szerintem szintén erotikus, nem árt ha izmos is vagy mellé. :)


Biztosan nem igaz mindenkire, én véleményem, én ennyit tudok róla.


24F

2012. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

(előző vagyok) rájöttem nem a kérdésre válaszoltam.


Én láttam elmúlt 2 nap 3 nőt így az utcán. Férfi vagyok és majd kiesett a szemem de a vágyódástól. Szerintem ezért nem ciki, hanem szexi (ha ebből a kettőből lehet választani. :D)

Ebben biztos segített hogy most megy a divatkifutókon + ez kivételesen olyan ruha amit ahogy a modellről lehúzzák még fel is lehet venni.


Arra ügyelj az összhatás legyen jó. *Ne* a (rossz ízléssel hordott) "cicanadrág" kategóriát keltse (bár azt is lehet jól hordani).


Tehát jó felsőruházattal kell úgy kifejezetten kiemel.


Hogy fényes vagy farmer vagy milyen, szerintem ezt az alakod határozza meg, volt akin láttam fényeset és marha jól állt neki, volt akin farmerosat láttam és az állt jól neki. De szerintem ha fordítva szerzik be a fazont úgy nem lett volna jó.


Azt hiszem a fényes nagyon kiemeli az alakod, csak ha elégedett vagy vele különben "kövérnek" látszik tőle szerintem.


(+ Mivel bátorság kell hozzá, nagyon sokan szerintem sosem merik majd felvenni.

De aki nem meri/akarja megpróbálni annak sztem nem is érdemes és ezt jó szándékból mondom.)


Férfit is láttam már így jól állt neki.


De! azt hiszem annak érdemes hordani akinek van hozzá kellő karaktere. Kipróbálhatod meglátod hogy érzed illik-e hozzád, tudod-e kezelni a hatását, stb...


Nekem nincs én nem hordok, nem ellenzem de rá kéne gyúrnom.



24F

2012. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt rajtam néhányszor, haverok az első öt percben poénkodtak, hogy kékosztriga bár meg hasonlók, de pont a poénkodósokon látszódott, hogy irígyek picik. Egyébként senki nem szólt semmi rosszat, rosszallóan sem néztek inkább megcsodálták.

Asszonynak nagyon bejön.


A kérdésre válaszolva nőknek szerintem kötelező darab, sokat látok mostanság, lesznek majd irigykedő nők meg felizgult férfiak a közeledben. A fényesség meg a farmerszabás teljesen különböző kategória, lehet fényes farmerszabású, meg mattos elegáns szabású. Mindegyik jó, csak a megfelelő felsővel és cipővel/csizmával.

2012. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 openminded29 válasza:

szerintem a nagyon fényes a ccool


[link]

2013. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni pl motorosokat sétálni az utcán kirándulók nagyon jó minőségű tényleg bőr nadrágjuk van, de elvétve inkább rockeres pasikon is szoktam szintén valódi bőrnadrágot látni.

A nőkön pedig a latex vagy bőrhatású leggings még divat, én is szeretem hordani ami fényes.

2015. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!