Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor kezdődnek el az igazi,...

Mikor kezdődnek el az igazi, nagy leárazások?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már most is vannak,de pl tegnap voltam new yorkerben, és még mindig drágák a pulcsik(6e FT).. :/ lesznek azok a közeljövőben olcsóbbak?
2011. febr. 14. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert Bp-en nagyon sok helyen MÁR nincs leárazás. Azt ne várd, hogy ami most jött ki tavasz-nyár kollekció le legyen árazva.
2011. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miskolcon..
2011. febr. 15. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Most értek véget a leárazások. A 6ezres pulcsi valszeg új kollekciós, az majd júliusban lesz leárazva.

Már mindenhol maradékok vannak csak, azok többnyire elég olcsón.

Mondjuk NY-be nem járok, de pl. Zaraban, Bershkában még vannak akciós cuccok, főleg a Bershkában még elég sok. Bár én már tegnap semmit nem találtam.


25L

2011. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább most fognak véget érni... Az akciózás december végén kezdődött és a legtöbb helyen január végéig tartott. Én januárban vettem a New Yorker-ben térdig érő pulóverruhát, hosszított kockás inget övvel darabját 1500 Ft-ért, felsőt 890 Ft-ért.
2011. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már a vége van. A C&A-ban meg a Tallyban és a Jeans Clubban még van, de pl. a H&M-ben már nincs.
2011. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ezt ilyenkor úgy kell elképzelni, hogy 1db ruha sincs leárazva? Nincsen egy akciós állvány sem ha véget érnek a leárazások?
2011. febr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ahol mindig vannak akciós holmik, pl. Orsayben mindig van 1-2 állvány. De a legtöbb helyen nincs. Bejön az új kollekció és lehet vinni teljes áron... ennyi.
2011. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont a héten voltam bent az Orsay-ban, ott sincs már leárazás, 2-t fizet 3-at vihet akció van náluk, de ez már a teljes árú cuccokra vonatkozik. Néhány ületben még láttam 1-2 állvánnyi akciós ruhát, de erősen méret hiányosak.
2011. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Huu ez gáz. Itt mindig van minden boltban akciós állvány. Valamikor csak 1 valamikor több, de nincs olyan, hogy nincs akció :D
2011. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
h&m-ben nem is volt akció..-.- arra vártam..:s
2011. febr. 17. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!