Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kiszedem a melegítőalsómból...

Ha kiszedem a melegítőalsómból a gumit (mert nagyon szorít, bevág, pedig a méret jó) akkor nem fogom azzal nagyon elcseszni a gatyót? Nem szeretném tönkretenni!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tanácsos gumi nélküli gatyát hordani, mert lecsúszik.

Keress egy megfelelő hosszúságút, és cseréld ki. Egy biztosítótűvel tudod behúzni az újat, ott ahol kiszeded a másikat. Ha meg kell bontani, hogy hozzáférj, akkor a lyukat varrd vissza! Sok sikert! :)

2011. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Van madzag a nadrágon,azzal esetleg nem csúszna le....szerinted????
2011. febr. 21. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!

Viszont jó lenne, ha megvárnád vele anyudat, mert neki kell majd végérvényesen megoldania, és ha rosszul veszed ki a gumit, anyudnak nehezebb lesz a dolga.:)

2011. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem vagyok már tini,csak az ilyen dolgokban teljesen járatlan felnőtt :)
2011. febr. 21. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj, ez esetben ha további kérdéseid vannak, szívesen segítek!:)
2011. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Még vacilálok,hogy kiszedjem-e,nem akarom tönkretenni,de így nem tudom hordani...
2011. febr. 21. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem foszlik tovább a lyuk, ahol kiszeded, nem okozhatsz vele bajt.

Szerintem:

Fogj egy ollót, vágj egy apró lukat, húzd ki a gumit, öltögesd apró öltésekkel körbe a lyukat, hogy a szálak ne csússzanak szét. Persze mindezt a belső oldalon.

Ha mégsem ok, akkor veszel gumit, belefűzöd és kész.

Arra vigyázz, hogy ha a gumi bele van varrva, akkor meg kell bontani, és azt vissza is kel varrni.

Jó munkát! szia:)

2011. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért lenne ettől bármi baja is? nem értem. én is szedtem már ki... kb mindegyikből amiben volt, engem is mindig szorít, meg felesleges mikor madzag is van benne.
2011. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!