Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek öltözzek be farsangra?

Minek öltözzek be farsangra?

Figyelt kérdés

tudtok valamit tippet? Farsang után lesz disco és oda kell valaminek beöltözni


16L


2011. febr. 26. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Petrezselyem árus lánynak./ Egy csokor petrezselyem.Nagy szeplők, szemüveg, hosszú szürke szoknya stb/
2011. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aminek akarsz..
2011. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

pantomimes- fehér arc, fekete száj és szemöldök, csíkos pulcsi, leggings

strucc - tollas kartonszárnyak, nagy kitömött törökgatya, barna felső, sárga harisnya, barnára satírozott szemek, papírcsőr

kukás - ez adott

spermabank- egy zöld kartont raksz magadra és felírsz kis cetlikre paramétereket, ráragasztod, majd egy kiválaszt, készít gombot is raksz az aljára, lelógatsz róla egy kis csészét :D ha merészebb vagy


a hagyományosak meg az ördög, cica, krumplis zsák, kéményseprő, valamilyen állat

2011. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

legyél megasztár/x-faktoros!

én tavaly úgy voltam megasztár, hogy felvettem valamit (tük mindegy csak jól nézz ki benne) és egy vastagabb papírra ragasztottam egy megasztár csillagot (google-ről nyomtattam) és a youtube-ról megnéztem tolvaj reni számát.

pl. 25769

2011. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!