Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek van átlátszó...

Lányok! Nektek van átlátszó bugyitok?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég vett egyet. Ez azért érdekes mert neki teljesen szőrös a puncija. Szerintem nagyon szép ahogy a bugyin keresztül látszik a szőrös puncikája. Más is visel szőrös puncival átlátszó bugyit?
2011. márc. 9. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van több is, de nem lenne gusztusom megnöveszteni. Személy szerint én visszataszítónak tartom.


19/L

2011. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

uramég...: DDD

hát sztem ink borotválja le :P fiuknak izgatobb lesz csupaszon ;D nekem ez a véleményem : )

de nekem is van átlátszó bugyim. és van hatása pasiknál :P

de nem szőrösen XD

2011. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a fiúknak kell hogy izgató legyen, hanem nekem. Én vagyok a fiúja,és nekem így nagyon tetszik. Szerintem nagyon jól néz ki ahogy átlátszik a szőrös puncikája. Persze elfogadom, ha másnak más a véleménye.
2011. márc. 9. 09:45
 4/13 •ß• ***** válasza:
61%

"szőrös puncikája"

Hát ettől kiakadok...ízléstelen...

2011. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

nekem is van több átlátszó bugyim is, de én mindig szőrtelenítek.. én gusztustalannak tartom, ha valaki tiszta szőr ://

17L

2011. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ízléstelen, meg gusztustalan a kedvesem puncija. Nekem semmi bajom nincs azzal ha valaki leborotválja. Egy punci nem lehet csúnya. Ez a csupaszítás különben kb. 15 éve kezdődött. Szerintetek a 80-as években az összes nő gusztustalan, meg ízléstelen volt?
2011. márc. 9. 13:53
 7/13 •ß• ***** válasza:
38%

A megnevezésre gondoltam hogy ízléstelen..."szőrös puncikája" áh...

Mondjuk nekem az is az hogy szőrös..de most nem arra írtam,mert hát ízlések és pofonok..

2011. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért ízléstelen az hogy "szőrös puncikája"?
2011. márc. 9. 14:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Nem izléstelen te igy szereted és a barátnőd is ezzel nincs baj sőt mi is igy szeretjük de csak néha mert egy idő után megunom nálunk fő a változatosság!:)
2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
kérdező. Szerintem inkább gusztustalan látvány. még szőrtelen p*nával se vennék fel átlátszó bugyogót. :| nemhogy SZŐRössel... jézus. fujj. wáá. :O
2011. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!