Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divatos / divatja...

Mennyire divatos / divatja múlt a western csizma? Igazi kézzel készült tiszta bőr modellre gondolok, nem a 4000 forintos kínai műanyagra.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor volt divat, mikor az olcsó verziókat is árulták, hogy a nem kőgazdagok is megengedhessék maguknak. Szal úgy 2-3 éve.

Szerintem már akkor is iszonyat ronda valami volt, elvétve 40es nőkön és nagyon eltévedt marsbéli hapsikon szoktam látni.

De ha neked tetszik és megfelelően fel tudsz hozzá öltözni, akkor vedd fel.

2011. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
óóh én tuti vennék, ha lenne pénzem rá. ha passzol a stílusodba, akkor nagyon jó!
2011. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igazi western csizma nem divat kérdése. A kínai változat már valóban lejárt, ciki, de az igazi wesko nem divat, hanem stilus kérdése. Persze van aki irigységböl fikázza, mert neki nem telik 35-50ezres csizmára, de azokkal nem kell foglalkozni. Tölem a mai napig sokan kérdik, hogy hol vettem/készíttettem, mert hogy nagyon tetszik nekik. Ismerösök és utcán idegenek egyaránt. Szóval olyan, mint a farmer és hímzett farmer. A hímzett lejárt rég, de maga a farmer, örök divat. A kinai divat-design western járt csak le.
2011. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!