Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet sehol normális...

Miért nem lehet sehol normális farmernadrágot venni?

Figyelt kérdés

Nem márkás boltokra gondolok, mert nincs 10E-m, vagy még több egy farmerre, de nem ez a lényeg, egyszerűbb boltokra gondolok, Cosmos City, Invázió, Moment, Skála, stb...

Minden nadrág egytől egyik csípőfazonú.

Nem számít, hogy nem mindenki szereti húzogatni állandóan, az sem, hogy nem is áll jól mindenkinek...

Vagy csak erre van igény, kereslet?

Nem azt mondom, magas derekú farmerek, de azokat nem tudom, ki veszi fel, semmi fazonjuk nincsen, de tényleg.

Utálok nadrágot vásárolni, mert soha nem tudok venni olyat, ami jó lenne ilyen szempontból.

Ezernyi kérdés volt már arról, hogy akin nem áll jól, az miért veszi fel, meg kifolyik oldalt a felesleg, stb. De komolyan, nem lehet mást kapni a boltokban, mert nincs. Inkább le van gyártva a csípőfarmer xxxl-es, meg 36-os farmerméretben, hogy aki nagyobb darab, az is beleférjen, de normális derekú, jó fazonú farmernadrág nincs...

Ez csak engem zavar, vagy másnak is feltűnt már?

(L-es méret vagyok egyébként, 40/42)


2011. ápr. 7. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem kín keserves dolog a nadrágvásárlás. 183 centi vagyok, és a combjaim vaskosak, meg a fenekem sem valami kicsi. Őrült hosszú lábaim vannak. Minden annyira csípőfazonú, hogy egy normálisabb kinézetű, divatos nadrágban éppen hogy nincs kint a fenék vágásom ha állok. Le sem tudok bennük hajolni... Vagy nem csípő fazonú, de akkor meg a nunimnál van egy kis plusz hely, mintha férfiaknak gyártották volna...

Mikor megkérdi az eladó, hogy segíthet-e, akkor mindig az kérdezem, hogy melyik nadrágnak van a leghosszabb szára. Először a lábaimhoz mérem a hosszát, és ha jónak tűnik, azután döntöm-el, hogy viselhetően néz-e ki a nadrág, vagy nem. Arról nem is álmodozhatok, hogy az a nadrág legyen rám jó, ami maximálisan tetszik is. Minimum egy hónapig kell járnom az üzleteket, mire találok egy nadrágot, ami jó. :(

2011. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Vagy nem csípő fazonú, de akkor meg a nunimnál van egy kis plusz hely, mintha férfiaknak gyártották volna..."

Jé... erre nem is gondoltam, de most hogy mondod, tényleg. ott elől középen, meg ahol vannak az első zsebek, eláll mind:-S

Én csak 165 cm vagyok, de nekem meg hosszúak mind:-S

(És ugyan ez egyéni probléma már, de ami csípőben, meg derékban jó lenne, az combban szűk, ha combnál jó, akkor derék, csípő kicsit már bő...)

Még ami mostanában lett szokás, hogy a hátsó zseb "ejtett", vagyis nem a helyén van, hanem sokkal lejjebb, és minden nadrágnál, ez teljesen tönkreteszi az alakot.

Neked egyébként mekkora kell, és hol szoktál találni (már ha szoktál)?

2011. ápr. 7. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
A mázlista és meg mindenhol a csípőfazonú gatyákat keresem és csak nyakig érők vannak. :D
2011. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kínaikban, outletekben, stb... Bárhol. A századik próbálkozásra csak jó lesz valami...
2011. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát Cosmosban és társaiban ne is csodálkozz... azokat nem emberre szabják és minőségre se valami jók. Nem mondom, felsőket jókat lehet találni, az megér ezer forintot, de a többi cuccuk selejt.

Farmert meg mindenki sokáig keresi a tökéleteset.

Amúgy nem vagyok egy nagy vásárló, a csóróbbnál is csóróbb vagyok kb, de ha keres az ember talál is: az egyik tökéletes farmeremet egy kínaiban vettem 2000 forintért, a másikat meg turkálóban pár százért. :D

Szóval ne add fel, csak sose úgy menj, hogy bemész és megveszed. Szánj rá időt.

És sajnálom a magasakat, de nekik legalább vannak külön boltok. Én a 160 centimmel meg pusztuljak meg. Hiába, hogy levágni könnyebb egy nadrágból, mint hozzátoldani, de ha felhajtod, már elveszíti a szabását, meg a koptatás stb miatt is rossz. Kellene pár petite bolt itt is végre. T_T

Amúgy nagyobb kínai boltokban, butikokban lehet találni nagy választékban mindenféle farmert, persze a jók ott is 5ezer körül vannak sajnos. De ne add fel!

2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod cikinek, szerintem próbálkozz turiban. (szerintem nem ciki, én imádok turizni, és nem azért, mert nem tehetem meg, hogy újat vegyek) Vannak ott is nagyon jók, ami nem kopott, ócska. Olcsók, minőségileg nagyon rendben vannak, és rendes nadrág fazonjuk van. Van dereka, nem "ropilábú" lányokra gyártották, nem csak ezek a csőfarmerek vannak. Kitartás!!!!
2011. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont most jönnek majd divatba a magas derekú farmerok, egyéb nadrágok, szóval csak türelem:)
2011. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem a turkálós cuccokkal nem az a bajom, hogy használtak, mert neten is megvenném kéz alól, ha jó, csak 100 üzletből 2-be ha van olyan cucc, ami tetszik, és az is vagy nagy, vagy kicsi:-S Méretválaszték meg ugye ott nincsen:-S

Nem egy üzlettől várom a csodát egyébként, mert napi 6-ba bemegyek, ha úgy van időm, meg pénzem, de mindegyikbe ugyanazok a cuccok vannak.

Leginkább a magasított derekút szeretem (ami derékban szűkül fölfelé, mintha külön rész lenne), de ilyet se látok sehol.

Jó lenne tényleg, ha divatba jönnének, (nem azért, mert annyira a divatot követem, csak akkor legalább lenne a boltokban:-D)

2011. ápr. 7. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!