Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tartjátok röhejesnek,...

Nem tartjátok röhejesnek, hogy pont azok akik leszólják a punk csajokat, odavannak Lady Gagáért aki punk cuccokban parádézik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ha írok egy-két popszámot akkor már nem 'retek dolog' a kimosódott hajfesték meg a szegecses dzseki? Ráadásul ő valószínüleg nem is magának csinálta, hiszen szerintem a világból kiszaladna a második GISM vagy Doom szám után.

Nem képmutatás ez egy kicsit?


2011. ápr. 10. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a punk csajok pont lesz@rják, hogy ki mit mond róluk.

Meg alapból, aki ezt a csajt követi, hát .... Olyan szavára meg miért adna bárki?

2011. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Én nem foglalkozom ilyenekkel...sajna, bár inkább hálaégnek vannak grandiózusabb problémáim is.

Jó filózgatást!

23N

2011. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyeneket, akik közlik, h van nagyobb problémájuk is...akkor minek jársz az oldalra?

Nyilván a kérdezőnek sem ez élete legnagyobb problémája, csak felvetődött benne a kérdés, és feltette. Ha zavar, vagy nem tudsz értelmesen hozzászólni, nem kell megszólalni, senki sem kényszerít rá.

Amúgy kérdező: de elég szánalmas dolog, de a populáris "kultúrától" mit is vártunk? Mindent lopnak-utánoznak, ahogy csak tudnak, ami meg egy kicsit is egyedi, attól már a hányinger kerülgeti őket. Ez ilyen.

2011. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na várj! Lady Gaga annyira punk, mint amennyire én Hillary Clinton... Bár én annyira nem ismerem, de ő inkább az új generációs Madonna akarna lenni. Ha így folytatja, tényleg azzá teszik. Bár hidegen hagy a "jelenség", de azért szánalom.
2011. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
OFF:ugyan a kérdést nem igazán értem(lehet kicsit fáradt vagyok=D), de a képeket megnéztem...Utolsó képen kiszakadt harisnya...:DD
2011. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gyengébben kedvéért: a csaj punknak öltözik (valószínüleg netről rendelik neki, mert tuti nem maga csinálja meg) de popot énekel.

A diszkósok istenítik, meg csodálják az egydi stílusát, míg a hétköznaokban így öltözőket leszóják mert az ótvar...

2011. ápr. 14. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer írom, hogy NEM punk, még csak nem is öltözik annak!!! Nézz már utána az igazi, originál punk szubkultúrának vagy kérdezz olyat, aki már benne van cirka 15 éve, pl. engem...
2011. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, a haja nem olyan, de azon kívül egy az egyben punkna öltöztetik. Az a dzseki tuti, hogy egy crustyhoz tartozott anno :P
2011. ápr. 14. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok, feladom, biztos jobban tudod....
2011. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!