Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megfelelő szett ez egy kis...

Megfelelő szett ez egy kis esküvőre?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy még lesz egy fehér gyöngy fülbevaló és egy szintén gyöngy, királykék többsoros karkötő + egy fehét blézer, ha hideg lenne.


A cipő és a táska szatén, de a ruha egyszerű pamut, amiben - nekem köszönhetően :) - bélés sincs, de nem látszik át.


[link]


Nem túl egyszerű a ruha?


2011. ápr. 15. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, meg lehet derékra jön még egy sima, középvastag, gumis királykék öv, csak a minta kettévágása miatt még gondolkodok rajta.
2011. ápr. 15. 12:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon jó a ruha!!!! Jó lesz esküvőre, igen!
2011. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem öv nem kellene! A minta miatt nem lenne jó.
2011. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinos:)Öv szerintem sem kellene:)22/L
2011. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Övet szerintem se, de amúgy teljesen jó!
2011. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, remélem nem fagyok meg benne. :) Kicsit sorszerű volt, mert minden darab egy-egy egymást követő alkalommal került a kezem ügyébe egy turkálóban. A ruha pont ma. Az esküvő holnap lesz. Így összeállni látszik minden. :)
2011. ápr. 15. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bocs nekem nagyon nem tetszik a ruha, de fehér blézerrel lehet hogy egész jó :/
2011. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem sem tetszik (esküvőre), a minta miatt, de neked kell, hogy tetsszen. Nem fogsz benne fázni?! Mondjuk én esküvőre egyszínű ruhában mennék.
2011. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!