Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan járnak közületek turiba?...

Sokan járnak közületek turiba? Sokan választják a turkálót a márkásabb helyek helyett?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak a turkálókkal kapcsolatban? Nem érzitek égőnek (hülye megfogalmazás, tudom. Én még nem voltam, vonzzanak az árak, de valahogy "félek").
2011. ápr. 22. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem kell azt tudnia senkinek, hogy onnan vannak a ruháid :) Ha kérdezik honnan van mond azt, hogy" kaptam :-) " Amúgy meg az angol turik a legjobbak a héten van egy nap amikor bálabontás van akkor kell menni és egész sok márkás kincset lehet találni, sőt még cimkéset is :D
2011. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindegy az, hogy turkálóból van e, ha jól néz ki és tetszik neked, és még az ára is hízelgő, miért hagynád ott? :) Inkább az égő, aki mindig a legmárkásabb cuccot veszi meg a legmenőbb helyen és ezzel menőz..
2011. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte óckodtam tőle, de amikor találsz egy olyan jó cuccot, amit itt újjonan meg sem tudnál venni Mo-on, akkor rájössz, hogy nem számít az a pár óra amit ott töltesz. Sokkal jobb minőségű, néha márkásat is ki lehet fogni, néha egyszer sem használt, árcédulás cuccokat. Nagyon tuti, ne félj, és ne szégyeld. És a gyerek cuccok meg a legtutibbak.
2011. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én le sem tagadom, hogy melyik ruhám van onnan. Mind egyedi, és szép.
2011. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pont azért járok turiba, mert ott időnként lehet kifogni márkás, jó minőségű ruhákat, tiszta pamut felsőket, ráadásul nagy méretben :D, ami nekem nem elhanyagolható szempont.

Nagyon sok márkás ruhám van onnan, nem egy címkés (tehát soha nem hordott, vadonat új,) vagy alig hordott, Marks and Spencer, és társai.


Újonnan ilyeneket nem tudok megengedni magamnak.


Nem annyira az fontos, hogy hejj de divatos legyen, nekem fontosabb, hogy milyen az anyaga, a minősége a ruhának, és ezen az áron legfeljebb a kínai műszálas ...okat tudnám még megvenni.


Amúgy sokszor megdicsérik a ruháimat, tehát nem hiszem, hogy cikik lennének. :)

2011. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig nem szerettem,nem azért mert bármi bajom lenne azzal,aki ott vásárol,de aztán barátnőm elcipelt egy turiba,ahol nagyon jó cuccok vannak,így rákaptam mostanába. De mivel turkálni nincs türelmem,ezért vállfásba szoktam menni,mert sokkal áttekinthetőbb.
2011. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hogyhogy vannak soha nem hordott, címkés ruhák? Hogyhogy a turkálókba kerülnek az ilyenek?

Köszönöm az eddigi válaszokat, kedvet hoztatok hozzá:)

2011. ápr. 22. 19:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ma voltam turkálóba, vállfásba. Láttam egy-két jó darabot, de mondjuk márkásakat nem. Majd legközelebb jobban körül nézek. :)


15/L

2011. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En màr lassan nem is vàsàrolok màshol, csakis a turiba. Nagyon sok àrcédulàs ruhàim vannak és mind màrkàsak, szuper a minõsége.Es ami nagyon fontos természetes alapanyagok. Most is vettem gyönyörû pulcsit (kachmir) tiszta ùj, szoknyàkat tiszta uj, gyönyörû cipõt (tiszta ùj és olasz)mostani divatnak megelelõ és szuper kényelmes.
2011. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Évek óta turiba járok,és nagyon szeretem,mindenki azt hiszi rólam milyen drága holmijaim vannak,ha tudnák :-))
2011. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!