Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Miért öltözködtök lányosan?

Fiúk! Miért öltözködtök lányosan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Mi neked a lányos? Én még nem láttam pasit szoknyában, se csipkés fűzőben, se semmi hasonlóban.
2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
csőnandrág, pink poló stb.
2011. máj. 2. 13:46
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
azok akik úgy öltöznek búzák .
2011. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Pink pólót hagy vegye már fel ha neki épp az tetszik, egy szín számomra nem lehet lányos. Vagy akkor a fekete, barna meg fiús, lányok nehogy hordani merjenek ilyen színt. Vagy nekik mindent lehet? Csőnadrágot meg azok hordanak akik divatosak akarnak lenni, vagy azok akik nem akarnak 30 boltot végigjárni mire találnak másfajtát is... mivel ma én is ezt a szomorú dolgot tapasztaltam vásárlás során, hogy egyszerűen nincs más.
2011. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 elodka ***** válasza:
54%
szerintem a csőnaci ugyanúgy fiús is mint lányos
2011. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Én valamiért nem tudok komolyan venni egy olyan fiút, aki rózsaszín pólóba jár csőnadrágban van, vézna a testalkata, vagy szolis bőr...Nekem ezek nem jönnek be! Azért álljunk meg, még én sem készülődök 10 percnél többet reggel. Akkor az ilyen pasik mennyit készülődhetnek(Jó nem mindegyik, de ha már szoliba jár, öltözködésre is ad, a szemöldök is ki van szedve) akkor ott már elég nagy gondok lehetnek. Kell az ápoltság egy bizonyos fokig, de ezek .Ezeket nem nevezném férfinak.
2011. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Úgy érzem, én már "öreg" vagyok a mostani fiúkhoz, akikben egy csepp férfiasság sincsen.


A csőnaci és vézna lábak-párosítás eléggé elborzaszt, ráadásnak ott van a kivasalt és hollófeketére festett félhosszú haj...


Nekem még mindig a vagány, zselés tüsi hajú, kicsit izmos pasik az eseteim, normális, egyenes szárú gatyában egy vagány inggel. A huncut mosoly pedig csak a ráadás ;). Elolvadok:) 26/L

2011. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
a fiú barátomnak egy csomó pasis cucca van, de nadrágot mindig a női osztályon veszünk, mert azok a fazonok jobban állnak rajta (széles a csípője)
2011. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

engem nem zavar a csőnadrág, bár inkább helyesbítek, a rohadt tapadós igen. de a rózsaszín, a szoli, az alapozó, a köves fülbevaló, a hajfestés igen. annyira nevetséges!

17L

2011. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
lányok , miért öltözködtök fiúsan ?
2011. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!