Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rózsaszín blézert mivel...

Rózsaszín blézert mivel vehetném fel? Be lehet szűkíteni? Mert nadrágnál nem látszik, de ha ezt leveszem akkor észrevehető. Nem gáz?

Figyelt kérdés

Turiból van,egy picit nagy rám, de tetszik és nem bírtam otthagyni.Nem nagy rám nagyon,inkább az a baj vele, hogy az oldalrésznél nem csinos és a hónaljánál egy kicsit bő.Kardigánt csináltam már, senki nem vette észre, nem tudom ezzel hogy menne...Nem vastag az anyag, vékony bársony.

A másik kérdésem az lenne, hogy mivel vehetném fel?Farmer az adott, mert nem elegáns annyira, hétköznapi viselet, inkább a felső anyagára, stílusára, színére értem a kérdést.


Köszi!


2011. máj. 2. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyen színű: [link]
2011. máj. 2. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Be lehet, de ha magad nem tudnál megvarrni egy hasonlót, akkor inkább bízd profira. Ki kel bontani a varrásnál, stb.

Felvenni farmerrel, feketével, de semmiképp sem valami nagyon színessel, mert az sok lenne a jóból.

2011. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A varrást megpróbálom, szerintem menni fog, de ha mégsem akkor elviszem varrónőhöz. Színben szerintem is a fekete, a fehér és esetleg a halvány krémszín ami menne hozzá, csak gondoltam megkérdezlek titeket is:)


Köszi!:)

2011. máj. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!