Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra ruci? (Kérdésed...

Ballagásra ruci? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

7.-es vagyok és most fogunk nemsoká ballagtatni.

Kinőttem a tavalyi fehér ingemet meg a szoknyámat is ezért szeretnék újat venni.

Küldenétek nekem képeket vagy linkeket ahol lehet kapni?

ing,szoknya v nadrág + magassarkú cipő v szandál.

Előre köszii!:)


2011. máj. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

hát bármilyen inget lehet kapni plázába, tesco ruházati részén vagy kínaiba, szoknya meg magas sarkú szerintem


de végülis mindegy mert igazából nem tirátok figyelnek hanem a ballagókra

2011. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt szeretnék belekötni a kérdésbe... Ha túl rövid a kérdésed, akkor ne írd be zárójelben, hogy "túl rövid a kérdés"... Mi az, hogy ballagásra ruci? Esetleg úgy értelmesebb lett volna, hogyha úgy kérdezed, hogy "Milyen ruhát ajánlotok ballagásra?" vagy "Mit vehetnék fel ballagásra?" Ennyi...


A válasz: szerintem egy 3/4-es ujjú blúz hidegben és melegben egyaránt megfelel, de hosszú ujjút semmiképpen ne vegyél! Nyáron beledöglesz és szerintem nem is annyira divatosak. Ami az alsó részt illeti, szerintem egy magasított derekú szoknya a tökéletes választás, amit ráhúzol a blúz aljára. Térdnél ne legyen rövidebb max egy nagyon picit.

Ha boltban nem találsz ilyet, akkor kérd meg édesanyád, hogy válasszatok ki egy megfelelő anyagot és irány a varrónő.

2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!