Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az igényesebb viselet,...

Melyik az igényesebb viselet, vagy esetleg mindkettő elfogadott?

Figyelt kérdés

Van egy pár olyan ruhám, ami csőtop szerű és én mindig is úgy tudtam, és éreztem hogy azt úgy kell viselni hogy a melltartó pántja ne látszon ki, tehát vagy pánt nélkül, vagy szilikonpánttal "kell" hordani. Nos van egy ugyanilyen ruhám, mint a haon mai nap szépének és én ezt pánt nélkül hordtam, ő pedig pánttal. Melyik a helyes?

pánttal: [link]

[link]

[link]

és pánt nélkül: [link]

Köszi:)


2011. máj. 6. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a saját pántja, tehát színben és anyagban is ugyanaz és nem a melltartópánt lóg ki, akkor szerintem mindegy, hogy hogyan hordod. Akkor pánttal is ízléses és anélkül is.
2011. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A pánt csak azt a célt szolgálja, hogy ne csússzon le egy óvatlan pillanatban.

Nem számít különben, nem igazán hangsúlyos a ruhán, és nem mondhatnám, hogy többet takar. :)


Bár nekem személy szerint a pánt nélküli verzió jobban tetszik, a szilikonpántnál rondább meg a világon nincs.

2011. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik jó, csak ne szilikon legyen.
2011. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennek a lánynak ez bizony a melltartópántja. így sem igénytelen, de melltartópánt nélkül esztétikusabb. szerintem:)
2011. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja igen. és a szilikon az a legrosszabb, vagyis engem az zavar a legjobban.
2011. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pánt nélküli ruhához nem dukál semmilyen pánt. Pántos ruhához, ha nincs más, akkor színben illő melltartó oké.

És omfg, a hajdúságban kifogytak a szép lányokból?! :D Küldjek párat?

2011. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!