Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, amikor ujra...

Mit vegyek fel, amikor ujra talalkozom VELE?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, aki nekem nagyon tetszik, nem sokara talalkoznom kell vele, de fogalmam nincs, hogy mit vegyek fel. A lenyeg, hogy nöies legyen, csinos, de azt sem akarom, hogy elkönyvelje, hogy miatta öltöztem ki, tehat ne legyen eröltetett... (atlagos magassag, atlagos testalkat, barna haj, barna szem)
2009. márc. 11. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem farmer , egy kicsit kivágott klassz felső, és vegyél rá egy semleges színű blézert. Szerintem ez tök jó. sporotsan elegáns:)
2009. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de magassarkuval?

Amugy köszönöm :)

smink mehet?

2009. márc. 11. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magassarkú csak akkor mehet, ha így nem leszel magasabb a srácnál. Szolid smink mehet. Jó szórakozást!:)
2009. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél fel, ami a szokványos öltözködési stílusodon belül a "nem alkalmi" kategóriában a legjobb, amiben úgy érzed, jól nézel ki, illetve ami hasonlít arra, ami akkor volt rajtad, amikor megismerkedtetek!
2009. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az az igazsag, hogy tudom, hogy az nem tetszett neki, ahogy akkor voltam, ezert szeretnek nöiesebben menni.. de nem akarom azt sem, hogy eröltetett legyen.. es a felreertesek elkerülese vegett, emg szo sincs "randirol", csak k het mulva "muszaj" talalkoznunk. Köszönöm a valaszokat :)
2009. márc. 11. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A farmer tényleg jó ötlet. Vegyél hozzá egyszerű (egyszínű) felsőt mutatós ékszerrel. Ha szép a kezed, akkor mondjuk karkötőt, de lehet, hogy még jobb ötlet lenne egy szép fülbevaló, mert az vonzza a tekintetet az arcodra (így könnyebben kialakulhat pl. szemezés) :)


A magassarkú tényleg bejön a pasiknak, mert a Nő még nőiesebb lesz. DE! Csak akkor vegyél azt, ha meg vagy vele szokva! Vagy végső esetben "gyakorolj" előtte, viseld párszor, mert baromi kínos szituáció is lehet a dologból. :)

2009. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami csinos,nem túl nőies ruhát.A szekrényedbe nem látunk,így nem tudunk konkrétat mondani.

DE a legfontosabb,hogy kényelmes legyen és jól érezd magad benne...

hiszen hiába vagy csinos,ha te közben feszengsz a ruha miatt.

A SAJÁT stílusodat tükrözze a ruhád!:)

Jó szórakozást.

2009. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy öltözz, amiben jól is érzed magad, ami illik hozzád, és így leszel a legcsinosabb. Egyébként most úgy irigyellek :) Bár lennék én is ilyen helyzetben, hogy találkozok azzal, aki nagyon tetszik :P

Jah és sok sikert a randihoz :)

2009. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!